Reklama

Efektywny trening na co dzień - ławki treningowe do ćwiczeń

Opublikowano:
Autor:

Efektywny trening na co dzień - ławki treningowe do ćwiczeń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Systematyczne treningi pozwalają na szybkie spalenie tkani tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej oraz kształtowanie sylwetki. Niezależnie od tego, czy trenujemy w domu, czy na siłowni, zawsze warto korzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń. Profesjonalne przyrządy i urządzenia sportowe zapewnią nam nie tylko efektywne treningi, ale również bezpieczeństwo w trakcie wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Jednym z podstawowych sprzętów są ławki treningowe. To urządzenia różniące się między sobą pod względem budowy, co umożliwia efektywne i uniwersalne treningi wszystkich mięśni.

Ćwiczenia na ławce - urozmaicony trening

Podczas treningów na ławce możemy ćwiczyć jednocześnie mięśnie proste, skośne i poprzeczne brzucha. Ponadto w trakcie ćwiczeń angażujemy także mięśnie klatki piersiowej i pleców oraz bicepsy, tricepsy i barki, a także mięśnie nóg. Ćwiczenia z hantlami i ekspanderem pozwalają na harmonijne kształtowanie tych partii mięśni.

Ławki do ćwiczeń – różne rodzaje

Obecnie w ofercie sklepów sportowych istnieje co najmniej kilka modeli ławek treningowych. Większość z nich wykorzystywana jest przede wszystkim do wzmocnienia mięśni brzucha. Do najbardziej popularnych przyrządów należą prosta ławeczka do ćwiczeń, ławka pozioma oraz skośna.

Ławka dwustronnie regulowana

MH-L114 - MARBO SPORT to wytrzymała, profesjonalna ławka do ćwiczeń polskiego producenta do użytku domowego. Urządzenie bazuje na dwóch, wypalanych z blachy hakownicach stanowiących regulowane oparcie. Można je regulować w kilku poziomach – w 7 kątach, w tym kątem ujemnym. Staranne wykonanie z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów i solidnych profili zapewnia pełną stabilność i bezpieczeństwo sprzętu nawet podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem.

Nowoczesny sprzęt do ćwiczenia mięśni brzucha

Urządzenie o nazwie TWISTER AB POWER stanowi przełomowe rozwiązanie dla wszystkich chętnych do poprawy swojej kondycji fizycznej. Przyrząd ten służy głównie do ćwiczeń mięśni brzucha, ale angażuje również inne partie mięśni: plecy, pośladki, ramiona i nogi. Twister pozwala skutecznie kształtować mięśnie oraz spalać nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Dzięki innowacyjnej budowie umożliwia efektywne treningi. Co ważne – ćwiczenia wykonywane za pomocą tych urządzeń są bezpieczne dla stawów. Istotną zaletą tego przyrządu jest niewielka waga urządzenia oraz 100% stabilność. Urządzenie wyposażono w mini komputer, który wyświetla czas, kalorie oraz ilość ćwiczeń. Zmiana kąta ustawienia twistera zapewnia cztery dostępne poziomy trudności, dzięki czemu można wybrać trening dla początkujących, zaawansowanych, intensywny oraz ekstremalny. To znakomite urządzenie dla wszystkich, którzy uwielbiają wyzwania. Początkująca osoba może rozpocząć treningi od najniższego stopnia i w miarę poprawy kondycji przechodzi na trudniejszy poziom. Osoby o dobrej kondycji mogą zacząć od intensywniejszych ćwiczeń stopniowo zwiększając ich ilość. Dodatkowym elementem są rolki, które efektywnie angażują mięśnie skośne brzucha poprawiając jego wygląd.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE