Reklama

Reklama

Eko Architektura - producent domków ogrodowych

Opublikowano: śr, 19 lut 2020 07:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Każdy miłośnik ekologicznych budowli powinien zapoznać się z ofertą producenta Eko Architektura. Przeczytaj wywiad z dyrektorem firmy wiodącej w branży i przekonaj się, jak wiele wariantów jest w zasięgu ręki. Wielu klientów doceniło już domki ogrodowe tej firmy. Na pytania odpowiada Przemysław Balcewicz.

Reklama

Domki ogrodowe w zupełnie nowym wydaniu

Jakiego rodzaju domki ogrodowe oferuje Eko Architektura?

Oferujemy najróżniejsze modele domków ogrodowych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno nowoczesne domki drewniane, przypominające budynki modułowe, jak i klasyczne domki ze spadowym dachem. Różni się także plan wnętrza, dlatego dobór odpowiedniej aranżacji nie sprawi żadnych problemów. Proponujemy domki ogrodowe z tarasem, jak i te pozbawione dodatkowej przestrzeni zewnętrznej. Odmienny jest również stopień przeszklenia oraz ogólna stylistyka projektu. W dodatku, umożliwiamy wykonanie domku drewnianego według własnego pomysłu. Wystarczy dostarczyć naszej obsłudze wyrysowany projekt. Może być to rysunek odręczny! Kolejno przedstawiamy klientowi darmową wycenę i ustalamy szczegóły współpracy.

Dlaczego domki drewniane Eko Architektury są tak popularne?

Naszą ofertę opracowaliśmy z myślą o każdym, nawet najmniejszym drobiazgu. Przede wszystkim:

  • dbamy o jakość drewna,
  • projektujemy domki z myślą o ich trwałości,
  • oferujemy najniższe ceny,
  • umożliwiamy realizację własnych pomysłów.
Maksymalną jakość połączyliśmy z doskonałą ceną - i nie jest to w żadnym razie przesada. Sprawdzamy cenniki naszych konkurentów i dbamy, by nasza oferta była najatrakcyjniejszą na rynku. Projekty naszych specjalistów są profesjonalne. Uwzględniamy zmienne parametry drewna i konieczność zachowania odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zadbaliśmy również o systemy odprowadzania wody. Ponadto nieprzypadkowo wybieramy drewno drzew iglastych o optymalnym poziomie wilgotności. To szczególnie trwały surowiec! Co więcej, nasze domki ogrodowe wyróżniają się na tle innych. Nie są to typowe domki gospodarcze, ale ekskluzywne domki drewniane do dowolnej aranżacji. Nasze domki drewniane klasy A sporządzane są z wykorzystaniem materiałów uszczelniających najwyższej klasy. Co więcej, oferujemy również domki ogrodowe ocieplane. W takim wypadku proponujemy podwójne ściany, okna i drzwi. Wszystko to dostępne jest w cenie standardu, pomimo zastosowania rozwiązań premium.

Drewniane domki ogrodowe to ekologiczny wybór

Dlaczego warto wybierać właśnie drewniane domki ogrodowe?

Zalet jest wiele! Montaż domku ogrodowego zajmuje kilka dni i można wykonać go samodzielnie. To wspaniała zabawa dla całej rodziny, ponieważ poszczególne elementy konstrukcji są lekkie. Ponadto drewniane domki ogrodowe to opcja ekologiczna. Drewno jest materiałem odnawialnym i biodegradowalnym. Budowa nie jest kosztowna, lecz odwrotnie - jest energooszczędna, a dodatkowe wykończenia nie są wymagane. Również koszty użytkowania są bardzo niskie. Ocieplone domki ogrodowe odznaczają się niezwykłym poziomem izolacji. Jednak to nie koniec zalet! Konstrukcje drewniane to najlepsze miejsca relaksu. Drewno wydziela aromatyczne olejki prozdrowotne, co zapewnia świetne warunki do odpoczynku. W dodatku drewno wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu oczyszczanie domku z roztoczy jest dużo mniej problematyczne. Drewno wykazuje również właściwości regulujące wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Wszystko to sprawia, że w Eko Architekturze kochamy drewno i zarażamy tą miłością klientów.

W jaki sposób przebiega transport takiego domku?

Domki dostarczamy we własnym zakresie, do dowolnego miejsca w Polsce. Rola klienta kończy się tu na dostarczeniu szczegółowych informacji dotyczących lokalizacji. Oferujemy pomoc również w zakresie montażu domku - nie ma konieczności, by podejmować się tego samodzielnie. Proponujemy także wykonanie fundamentów. Warto również pamiętać, że elementy konstrukcji objęliśmy gwarancją od 2 do 10 lat, zależnie od typu elementu. Naszym specjalistom można więc w pełni zaufać. Zapraszam więc do kontaktu wszystkich miłośników ekologicznych domków!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)