Reklama

Reklama

Firma ZMZ – obróbka CNC i nie tylko

Opublikowano:
Autor:

Firma ZMZ – obróbka CNC i nie tylko - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle

Reklama

Głównym profilem działalności firmy ZMZ Radosław Misztela, Kamil Kraska s.c. jest obróbka CNC, a dokładnie usługi tokarskie i usługi frezerskie. Dodatkowymi usługami, które świadczymy są też usługi spawania metodą MIG/MAG oraz TIG, jak również cięcie blach, wiercenie czy gwintowanie. Posiadamy też własną malarnię, w której metodą proszkową wykańczamy wyprodukowane detale, aby skutecznie zabezpieczyć je przed korozją oraz zwiększyć ich walory estetyczne. Detale produkujemy przy wykorzystaniu maszyn programowanych komputerowo tzw. maszyn CNC, ale również pracujemy na maszynach konwencjonalnych obsługiwanych manualnie.

Profesjonalny zespół

Zespół naszej firmy tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie obróbki, programowania, spawania, rysunku technicznego, malowania, zapewniając tym samym wysoką jakość obsługi oraz precyzję wykonania zamówień. Wykonujemy zlecenia jednostkowe, ale przede wszystkim seryjne, które realizujemy na podstawie przekazanej przez klienta dokumentacji. Biorąc pod uwagę zadowolenie odbiorcy przygotowujemy wyceny w jak najkrótszym czasie, a część usług zlecamy firmom zewnętrznym w kooperacji - jak choćby azotowanie, nawęglanie, cynkowanie, niklowanie, gięcie blach, cięcie laserem czy wodą.

Obróbka CNC

Obróbka CNC jest na tyle precyzyjna, że umożliwia nam powtarzalność produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować pełen proces technologiczny i ograniczyć jego czas do niezbędnego minimum. Pracujemy głównie na metalach, a sporadycznie obrabiamy tworzywa sztuczne. Głównym materiałem, na którym pracujemy, jest stal i aluminium, choć zdarzają nam się również zamówienia w mosiądzu, żelazie, czy miedzi. Rzadziej pracujemy na tworzywach sztucznych, ale na życzenie klienta podejmujemy się i takich zleceń.

Staramy się sprostać wyzwaniom i zmianom na rynku branży CNC, dlatego regularnie inwestujemy w rozwój parku maszynowego. Wybieramy rzetelne, sprawdzone firmy, które zapewniają nam wysoką jakość maszyn oraz profesjonalny serwis. Dzięki temu nawet w razie awarii jednej z maszyn jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość produkcji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie www.zmzcnc.com i nawiązania z nami współpracy. Znajdują się też na niej wszelkie informacje na temat naszej firmy i profilu działalności, dokładny opis usług, charakterystyka maszyn wraz ze zdjęciami, jak również ogólne warunki współpracy i polityka prywatności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy