Reklama

Folie stretch firma Mzpack

Opublikowano:
Autor:

Folie stretch firma Mzpack - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Folia stretch to przedmiot, który zyskał ogromną popularność i cieszy się niemałym uznaniem wśród licznych dziedzinach przemysłu. Odkryta została na początku XX wieku przez zupełny przypadek, podczas prób stworzenia obrusu o właściwościach wodoodpornych. Pierwotnie nazwano ją celofanem. Obecnie folia stretch posiada nieograniczone możliwości i szerokie pole zastosowań. Jej praktyczność oraz funkcjonalność sprawiają, że doskonale sprawdza się nie tylko wśród dużych przedsiębiorstw, ale także w różnego rodzaju biurach i gospodarstwach domowych.

Co to jest folia stretch?

Folia stretch to produkt niezwykle elastyczny oraz wytrzymały, o niewielkiej wadze i grubości. Wykonana z polietylenu o niskiej gęstości, może występować w różnych wariantach kolorystycznych (czarny, niebieski, czerwony, zielony, transparentny). Wykorzystywana jest w różny sposób i do różnych celów. Tworzywo to, wyróżnia się wysoką rozciągliwością oraz termokurczliwością, a także odpornością na wszelkie warunki, w tym atmosferyczne. Folia stretch jest niezastąpionym elementem podczas wszelkich prac budowlanych, remontowych, w transporcie, rolnictwie i wielu innych dziedzinach, w których niezbędna jest ochrona oraz osłona przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.

Folie stretch podzielono na dwa typy, uwzględniając rodzaj i sposób jej pakowania.

Folie stretch ręczne – ich rolą jest ochrona przed wilgocią oraz kurzem, stabilizują również paczki i towary podczas transportu, zabezpieczając je. Służą także do pakowania i owijania palet. Do tego typu folii wliczają się:

- folia stretch czarna,

- folia stretch transparentna,

- folia stretch wstępnie rozciągnięta pre – stretch,

- folia stretch kolorowa,

- folia stretch mini – rolki 100 mm,

- folia stretch o wysokiej wytrzymałości,

Folie stretch maszynowe – dzięki nim możliwe owijanie jest ładunków dużych gabarytów przy pomocy specjalnych automatów pakujących. Wyróżnić można dwa typy, należące do tej grupy folii:

- przezroczysta,

- czarna.

Folia stretch produkowana przez MZPACK jest produktem wysokiej jakości, dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz nowoczesnej i zaawansowanej produkcji, wykorzystującej najnowsze technologie.

Folia stretch – setki zalet, milion zastosowań

Folia stretch jest produktem bardzo uniwersalnym i wykorzystywanym praktycznie w każdej dziedzinie. Nie ma żadnych ograniczeń w jej użyciu i doskonale sprawdzi się w każdym miejscu. Folia stretch dzięki swoim właściwościom zyskała duże uznanie wśród dziedzin takich jak: transport, spedycja, przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny, przemysł tekturowy, przemysł kosmetyczny, budownictwo czy rolnictwo i ogrodnictwo.

Folia stretch – zalety i korzyści

Folia stretchowa posiada wiele zalet, które stawiają ją na pierwszym miejscu wśród produktów o szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim jest bardzo rozciągliwa, co powoduje, że nie jest podatna na zniszczenia i owinąć nią można praktycznie wszystko. Folia ta, jest także wodoodporna, dzięki czemu nie przepuszcza wilgoci i przedmioty znajdujące się pod nią są bezpiecznie osłonięte. W doskonały sposób stabilizuje i podtrzymuje różne rzeczy oraz elementy po owinięciu, co sprawia, że przesyłka jest stabilna i zmniejsza się ryzyko uszkodzenia jej. Folia stretch także zapewnia świetną ochronę przed promieniowaniem UV, lub odwrotnie doskonale je przepuszcza – w zależności od rodzaju folii. Dodatkowo tworzywo to, dostępne jest w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. Wszystkie właściwości połączone w całość, tworzą produkt idealny o nieograniczonych możliwościach i sposobach użytkowania.

Bezpieczne paczki i bezawaryjne dostarczenie przesyłek

Folia rozciągająca typu stretch niezastąpiona jest w różnego rodzaju usługach transportowych, gdzie pełni rolę stabilizatora i ochrania towar przed ewentualnym zniszczeniem spowodowanym przemieszczaniem się ładunku. Odpowiednie zabezpieczenie produktów przewożonych zapewni im ochronę i bezpieczny dowóz na miejsce. Folie stretch można także wykorzystać do owinięcia kilku produktów/paczek, aby w odpowiedni sposób je ustabilizować i uporządkować. Wykorzystywana jest także do wiązkowania produktów – czyli łączenia ze sobą długich elementów, w celu uniknięcia ich rozsypania i pogubienia. Dodatkowo stosuje się ją w celu zabezpieczenia ostrych oraz wystających krawędzi. Dzięki folii stretch, która jest niezwykle silna i wytrzymała, każdy przewóz towaru będzie przebiegał bezproblemowo i skutecznie dotrze na miejsce docelowe bez niespodziewanych uszkodzeń. Doskonale się sprawdzi zarówno przy wielkogabarytowych przesyłkach i towarach jak i tych o mniejszej wadze i wielkości, w podróżach długich i krótkich.

Bezproblemowe przechowywanie i magazynowanie

Folia stretch jest doskonałym izolatorem i nie przepuszcza żadnych ilości kurzu, brudu oraz wilgoci. Powoduje to, zatem, że wszystko co znajduje się pod nią jest bezpieczne i wolne od wszelkich zanieczyszczeń oraz uszkodzeń spowodowanych nadmierną wilgotnością. Tworzywo to jest doskonale przystosowane do różnych warunków pogodowych i odporne na deszcz, śnieg czy wysokie nasłonecznienie. Właściwości te sprawiają, że folia stretch jest produktem, który w znakomity sposób chroni wszelkie palety, sprzęty, produkty i elementy znajdujące się w różnego rodzaju halach, magazynach, piwnicach, garażach czy innych tego typu pomieszczeniach. Folia ta, bowiem nadaje się wszędzie tam, gdzie konieczna jest osłona przed osadzającym się kurzem, dużą wilgocią i innymi zabrudzeniami, które mogą niekorzystnie wpływać na jakość i wygląd produktów czy różnych przedmiotów.

Gwarancja bezpieczeństwa i anonimowość

Bezpieczeństwo oraz anonimowość paczek, szczególnie tych skierowanych do osób prywatnych, jest bardzo ważne. Aby sprostać oczekiwaniom klientów oraz zapewnić im najwyższą jakość stworzona została kolorowa folia stretch, która sprawia, że paczka jest całkowicie osłonięta i nikt poza nadawcą i adresatem nie odgadnie co się w niej znajduje. Takie działanie może uchronić towar przed potencjalną kradzieżą i zapewnić dyskrecję oraz komfort zamawianych przesyłek.

Budowa i prace remontowe

Plac budowy czy mieszkanie lub dom podczas remontu, to miejsca, w których różne sprzęty, przedmioty i meble narażone są na dużą ilość zabrudzeń różnego pochodzenia, takich jak tynk, farby, kurz, brud i wiele innych. Folia stretch jest rewelacyjnym materiałem, którego użycie sprawi, że meble, sprzęty i inne elementy znajdujące się w danym pomieszczeniu zostaną szczelnie osłonięte oraz ochronione. Pozwoli to zapobiec ewentualnym uszkodzeniom (np. zabrudzenie farbą) i przyczyni się do dużej oszczędności czasu przy sprzątaniu. Folia rozciągająca świetnie się nadaje także do osłonięcia podłogi, okien czy drzwi oraz luster. Zastosowanie jej podczas remontu lub budowy zapewni ochronę oraz wygodę i komfort pracy.

Ogrodnictwo oraz rolnictwo

Pomimo tego, że mogłoby wydawać się inaczej to folia stretch jest świetnym składnikiem recyklingowym. Oznacza to, że dobrze składowana i segregowana może mieć pozytywne walory ekologiczne. Folie te używa się także do różnego rodzaju upraw rolnych, gdzie jej zadaniem jest zabezpieczenie plonów przed wilgocią i wyziębieniem (przymrozki) oraz okrycie korpusów tuneli warzywnych. Rośliny przykryte przezroczystą folią stretch rosną szybciej i efektywniej, gdyż nie przepuszcza ona promieniowania UV i tym samym utrzymuje wysoką temperaturę, co sprzyja rozwojowi znajdujących się tam owoców i warzyw.

Gospodarstwo domowe

Folia stretch ma niesamowicie szerokie spektrum zastosowań w każdym domu czy mieszkaniu. Przydatna jest w kuchni, gdzie chroni żywność i przedłuża jej świeżość, kolor i smak. Doskonale nadaje się do mięs, serów i wędlin, ale także używana jest do pakowania owoców i warzyw. Dzięki niej smaki w lodówce nie będą się przenikały i mieszały, gdyż jej szczelność sprawi, że każdy produkt będzie dobrze zapakowany. Dodatkowo może okazać się świetną alternatywą do pakowania i przewożenia żywności. Folia stretch będzie także dobrym sposobem na ochronę mebli ogrodowych, które trzeba przechować w piwnicy czy garażu na zimę i okaże się niezastąpiona przy innych tego typu pracach.

Prace plastyczne

Prace plastyczne są integralną częścią rozwoju każdego dziecka i sprawiają wiele radości. Problemem natomiast jest późniejszy bałagan i sprzątanie go. Folia stretch świetnie sprawdzi się również w tego typu zadaniach i pozwoli na świetną zabawę bez ograniczeń. Wyłożona na podłogę sprawi, że sprzątanie nigdy nie było prostsze. Używana jest nie tylko w zaciszach domowych, ale także w szkołach i przedszkolach.

Inne zastosowania

Folia stretch jest materiałem elastycznym, trwałym i nieszkodliwym, co powoduje, że jest ona produktem uniwersalnym i bardzo praktycznym. Może przydać się w różnych sytuacjach i nieoczekiwanych momentach. Wykorzystanie jej pozwoli na ochronę struktury wielu powierzchni i uniknięcia zanieczyszczeń oraz uszkodzeń. Jest również doskonałym izolatorem temperatury i rewelacyjnie chroni kolory przed wyblaknięciem.

Folia stretch może być wykorzystana praktycznie do wszystkiego i tylko wyobraźnia może w tym przypadku ograniczać. Wiele zależy od pomysłowości i kreatywności ludzkiego umysłu, bo jakby nie patrzeć powiedzenie, że potrzeba – matką wynalazku jest jak najbardziej aktualne.

Polski producent – Polska jakość!

Firma MZPACK jest polską marką działającą na rynku od 2008 roku i zdążyła zasłynąć z wysokiej klasy oferowanych produktów. Produkcja folii stretch odbywa się w Polsce i przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, wykorzystujących zaawansowane technologie, co pozwala na uzyskanie produktu spełniającego wszelkie normy i oczekiwania klientów. Warto dodać, że wszystkie produkty, w tym folie rozciągające (stretch) przystosowane są do użytku w każdego rodzaju przemyśle, czego potwierdzeniem są zdobyte przez producenta wszelkie atesty i certyfikaty. Folie stretch polskiego producenta MZPACK wyróżniają się trwałością, elastycznością i profesjonalnym wykończeniem. Dodatkowo zasobność ich rodzajów, kolorów i rozmiarów jest niezwykle bogata i zadowoli nawet najbardziej wymagającą klientelę. Producent gwarantuję najlepszą jakość w najniższej cenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE