Reklama

Reklama

Górska przygoda czeka

Opublikowano:
Autor:

Górska przygoda czeka - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Góry są urzekające o każdej porze roku. I o każdej znajdują się tysiące turystów, które odwiedzają Tatry i Podhale, czerpią pełną piersią z atrakcji, jakie te tereny oferują. Jeśli jednak nie przepadacie za tłumami, to mamy dla was propozycję bardziej kameralną, ale też troszkę odmienną od tego, co zazwyczaj kojarzy się z np. Zakopanem.

Reklama

 

Góry są urzekające o każdej porze roku. I o każdej znajdują się tysiące turystów, które odwiedzają Tatry i Podhale, czerpią pełną piersią z atrakcji, jakie te tereny oferują. Jeśli jednak nie przepadacie za tłumami, to mamy dla was propozycję bardziej kameralną, ale też troszkę odmienną od tego, co zazwyczaj kojarzy się z np. Zakopanem.

Góry niejedno mają imię

Dla większości turystów odwiedzających Podhale, ze szczególnym uwzględnieniem stolicy Tatr, czyli Zakopanego, wypoczynek kojarzy się z obcowaniem z przyrodą, naturą, górami. Udają się na piesze wycieczki, przemierzają szlaki na rowerach i nartach, spacerują, albo po prostu podziwiają pejzaże z punktów widokowych. Jeśli to dla was za mało, to proponujemy weekend w górach, w czasie którego poznacie je od innej strony. Tej bardziej naturalnej, można wręcz rzec – dzikiej. I na pewno w dużo bardziej kameralnych warunkach. Propozycja będzie idealna zwłaszcza dla kilkuosobowych grup, na przykład małżeństw czy pragnących odpoczynku od codzienności przyjaciół.

A proponujemy wyprawy i przeprawy – zresztą tak właśnie nazywa się serwis je oferujący, https://www.przeprawy.pl/.

Jest to propozycja całoroczna, niezależna od pogody. A sprowadza się do wyprawy w góry, którą odbyć można, w zależności od pory roku, na quadach, samochodach buggy UTV, albo też na skuterach śnieżnych. Wyprawa jest, dodajmy, dość konkretna, bo zapewni wam niezapomniane wrażenia przez dwa dni.

Dwa dni przygody w górach

Wyposażeni w maszyny wyruszacie więc w teren. Oczywiście nie w każdym garażu kryje się skuter śnieżny czy quad, więc te pojazdy możecie mieć równie dobrze własne, co wypożyczone do organizatora. Na trasie towarzyszyć wam będzie przewodnik i instruktor, co na pewno podniesie poziom bezpieczeństwa, wszak z górami nie ma żartów o żadnej porze roku.

I o ile większość turystów kojarzy pewne charakterystyczne punkty Tatr czy Podhala, to jednak stosunkowo mało kto poznaje je aż z tak bliska, jak będzie to możliwe w czasie przeprawy. Zobaczycie te bardziej dzikie tereny, na których króluje natura, i gdzie nie będziecie dosłownie potykać się o innych turystów, jak to ma czasem miejsce w sezonie. W trasie spędzicie kilka godzi, cały czas w otoczeniu roztaczających się dookoła pięknych widoków. Tych zaś nie można porównać do żadnych innych miejsc w Polsce. Majestatyczne szczyty, strzeliste lasy, przyroda otaczająca was z każdej strony... To nie będzie krótka przejażdżka po najbliższej okolicy, ale dobrych sześć godzin podróży, w czasie której z każdą chwilą będziecie oddalać się od cywilizacji.

Do czasu oczywiście, bo przecież nie jest to podróż w nieznane, ale do bardzo konkretnego miejsca. Zaszytej w lesie chatki góralskiej, w której przyjdzie wam spędzić noc. Komfortowo, bo przy kominku lub ognisku, z rozgrzewającą sauną do waszej dyspozycji. Prosto z dzikiej natury wracacie na noc do wygody i komfortu, by móc przyjemnie spędzić wieczór z przyjaciółmi...

Następnego dnia niestety przyjdzie pora powrotu, ale będzie on znowu prowadził przez góry i lasy, które przez kolejne kilka godzin będziecie mogli podziwiać z wysokości skutera czy quada. Taka przygoda zostanie z wami we wspomnieniach na długo i będziecie wracać do nich niejeden raz. A może wrócicie też ponownie, by sprawdzić, jak przeprawa smakuje o innej porze roku?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy