Reklama

Huawei Band 4: Niedrogi i najlepszy tracker fitness jest dostępny na rynku

Opublikowano:
Autor:

Huawei Band 4: Niedrogi i najlepszy tracker fitness jest dostępny na rynku - Zdjęcie główne

Huawei Band 4: Niedrogi i najlepszy tracker fitness jest dostępny na rynku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Wraz z aktualizacją areny ulepszono nowe urządzenia technologiczne. Największe światowe firmy co roku wprowadzają na rynek nowe urządzenia elektroniczne. Huawei jest największym na świecie producentem gadżetów telekomunikacyjnych i samrt. Ze wszystkich inteligentnych gadżetów Huawei, Huawei Band 4 to zaawansowane, podstępne narzędzie. Huawei Band 4 zawiera inteligentny zegarek i asystenta obsługi w jednym narzędziu. Opaska Huawei 4 to niesamowite narzędzie dla współczesnego pokolenia i sportowców. Mini opaska Huawei 4 ma całkowicie unikalną tożsamość we wszystkich sprytnych urządzeniach, łącznie z dużą baterią i ogromnym ekranem dotykowym z gestami.

Jak działają monitory fitness Huawei Band 4
Monitory fitness mają wiele różnych funkcji, a niektóre z nich działają lepiej niż inne. Oto podsumowanie tego, co potrafią zespoły fitness, a także technologii, która za nimi stoi:

Policz swoje kroki.
Prawie każdy monitor fitness zawiera akcelerometr, urządzenie, które mierzy, jak szybko coś zmienia swoją prędkość lub kierunek. Korzystając z tego narzędzia, tracker może policzyć liczbę wykonanych kroków, a także mierzyć ruchy z boku na bok lub w górę iw dół.
Zmierz inne ruchy.
Urządzenia śledzące dla hodowców zawierają również różne inne czujniki, które śledzą Twój ruch. Na przykład mogą użyć żyroskopu, który może obracać się w dowolnym kierunku wokół stałej osi, aby dowiedzieć się, czy siedzisz, stoisz, czy leżysz. Barometr, który mierzy ciśnienie atmosferyczne, może obliczyć Twoją wysokość, aby określić, ile kondygnacji schodów pokonałeś. A mały odbiornik GPS może śledzić Twoją lokalizację, co jest przydatne do rejestrowania trasy podczas długiego biegu lub przejażdżki rowerem.
Sprawdź swoje parametry życiowe.
Wiele monitorów fitness zawiera czujnik tętna do pomiaru tętna, zarówno podczas ćwiczeń, jak i podczas odpoczynku. Niektóre mogą również wykryć temperaturę skóry i poziom pocenia się. Łączą te dane z częstością tętna, aby dowiedzieć się, jak ciężko ćwiczysz.
Śledź kalorie.
Niektóre monitory fitness wykorzystują Twoje tętno do oszacowania liczby spalonych kalorii w ciągu dnia. Niektóre z nich są również wyposażone w aplikację, która pozwala rejestrować liczbę spożywanych kalorii. W ten sposób możesz śledzić spalone kalorie w stosunku do spalonych kalorii, aby pomóc w utracie wagi.
Monitoruj swój sen.
Wiele monitorów fitness może podobno śledzić, jak dobrze śpisz. Wykrywają ruch, gdy leżysz, aby dowiedzieć się, kiedy nie śpisz, lekko śpisz lub głęboko. Jednak ta funkcja nie działa zbyt dobrze. Urządzenia często twierdzą, że spałeś więcej lub mniej godzin niż w rzeczywistości.
Synchronizuj z innymi urządzeniami.
Monitory fitness często współpracują z aplikacją na smartfony. Te aplikacje mogą śledzić Twoją aktywność i sen w czasie, aby pomóc Ci wyrobić zdrowe nawyki. Niektóre trackery można również sparować z innymi urządzeniami, takimi jak „inteligentna” waga łazienkowa lub pulsometr.
Wysyłaj Ci wiadomości.
Innym sposobem, w jaki monitory fitness współpracują z telefonem, to powiadamianie o nowych wiadomościach. Mogą powiadamiać Cię o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach, a nawet postach w mediach społecznościowych. Ponadto niektóre trackery wysyłają własne wiadomości. Na przykład mogą wysłać „alert o ruchu”, aby poinformować Cię, gdy siedzisz nieruchomo zbyt długo. Mogą również wysyłać wiadomości pochwalne, gdy osiągniesz cel związany z aktywnością.

W wielu przypadkach możesz użyć swojego trackera do udostępniania raportów swojej aktywności znajomym online. Może to prowadzić do przyjaznej rywalizacji, która może zmotywować Cię do cięższej pracy. Kilka osób śledzących może nawet udostępnić informacje o stanie zdrowia Twojemu lekarzowi. Dzielenie się postępami to sprawdzony sposób na osiągnięcie swoich celów.

STRESZCZENIE

Huawei Mini Band 4 to jeden z nowoczesnych smartwatchów i trackerów fitness z niezwykłym gadżetem, który może liczyć Twoje tętno. Opaska posiada duży wyświetlacz HD, a opaska występuje w trzech różnych unikalnych kolorach, co czyni ją bardziej atrakcyjną i efektowną. Dostępne są trzy jedyne w swoim rodzaju kolory: Amber sunrise, Graphite Black i Sakura Punk. jeśli masz zamiar wybrać inteligentny zegarek, z którym możesz wyglądać atrakcyjnie. W tamtych czasach Huawei opaski mini band 4 był jednym z najlepszych zegarków.

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE