Reklama

HUAWEI MateView GT SE: najbardziej atrakcyjnie wyglądający monitor

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

HUAWEI MateView GT SE: najbardziej atrakcyjnie wyglądający monitor - Zdjęcie główne

HUAWEI MateView GT SE: najbardziej atrakcyjnie wyglądający monitor

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Dzisiejszy świat zrewolucjonizował się, a technologia również rewolucjonizuje się z dnia na dzień. Nowe technologie zmieniły świat i myślenie nowej generacji. Nowe urządzenia najnowszej technologii zrobiły swój szał wśród młodego pokolenia. Wszystkie czołowe firmy świata stworzyły swoje konkurencyjne urządzenia, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Huawei jest jedną z czołowych marek w tworzeniu najnowszych urządzeń technologicznych. Wśród wszystkich najnowszych urządzeń technologicznych HUAWEI MateView GT SE jest jednym z najnowszych monitorów z wyświetlaczem Full View HD. Pochylony kształt ekranu czyni go bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym wśród innych najnowszych monitorów. Jeśli chcesz wiedzieć, czym właściwie jest HUAWEI MateView GT SE, musisz to przeczytać.

HUAWEI MateView GT SE :OSZAŁAMIAJĄCY WYŚWIETLACZ I FUNKCJE

HUAWEI MateView GT SE to najnowszy monitor wyposażony w 34-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości Full View 3440 x 1440 pikseli, który naprawdę zapewnia prawdziwy obraz. Główną cechą ekranu HUAWEI MateView GT SE jest super zakrzywiona konstrukcja 1500R, która czyni go wyjątkowym i oszałamiającym. Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz zapewnia doskonałe i płynne widzenie. Ekran HUAWEI MateView GT SE jest wyposażony w technologię HDR10 i współczynnik kontrastu 4000:1, które zapewniają głębszy widok, a ta funkcja ekranu czyni go bardziej konkurencyjnym i cennym.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, Huawei MateView GT jest wyposażony w podwójną listwę dźwiękową 5 W, która zapewnia wysokiej jakości dźwięk stereo. Ta funkcja zapewnia doskonały dźwięk. HUAWEI MateView GT SE jest również wyposażony w przełącznik trybu wyświetlania, który zapewnia parametry do zmiany trybu gry. Huawei MateView GT SE jest wyposażony w 2 interfejsy HDMI i DP do podłączania laptopów, konsol do gier i innych urządzeń. HUAWEI MateView GT SE ma z tyłu srebrny Frost Ring, który umożliwia regulację kąta ekranu o 5 stopni do przodu i 20 stopni do tyłu.

Huawei MateView GT SE to ultraszeroki monitor wyposażony w zakrzywiony duży ekran o przekątnej 34 cali. Dla projektantów profesjonalnych graczy powodem wyboru Huawei MateView GT SE jest oszałamiający odchylany ekran. Średnie odchylenie kolorów Huawei MateView GT SE osiągnęło ΔE<2*, co zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i pomaga profesjonalnym użytkownikom. Ultraszeroka, zakrzywiona konstrukcja Huawei MateView GT SE przeniesie Cię do nowego świata wciągającego oglądania.

Kolejną główną cechą HUAWEI MateView GT SE jest technologia Dark Field Control, która jest bardzo imponująca dla graczy, ponieważ dostosowuje jasność wyświetlacza w scenach o słabym oświetleniu, dzięki czemu można dostrzec cel. Ta funkcja HUAWEI MateView GT SE czyni go bardziej wartościowym, ponieważ przyciąga uwagę graczy.

STRESZCZENIE

Huawei mateview gt se nie jest prostym ekranem powiększającym rozmiar ekranu, ale wyświetlaczem, który łączy w sobie życzenia masywnego wyświetlacza. Jest to odpowiednie dla graczy, ponieważ oferuje większą, wspaniałą rozdzielczość. Spełnia oczekiwania ogółu społeczeństwa, a w połączeniu z precyzyjną technologią ekranu wyświetlacza można powiedzieć, że jest to doskonały wyświetlacz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE