Reklama

Hydraulik, elektryk, złota rączka – znajdź ich online

Opublikowano:
Autor:

Hydraulik, elektryk, złota rączka – znajdź ich online - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Znaleźć fachowca w internecie – to żadna sztuka. Ale znaleźć dobrego fachowca – to już bardziej skomplikowana sprawa. Skąd bowiem mamy wiedzieć, czy pan Marian, który deklaruje się jako elektryk z doświadczeniem, nie zamontuje nam gniazdek elektrycznych na lewą stronę, a hydraulik Witek nie podłączy nam spłuczki do ciepłej wody? Możemy wprawdzie poszukać opinii innych klientów na forach internetowych, jednak dobrze wiemy, że takie „opinie” też nie zawsze bywają prawdziwe: wszak stworzenie fikcyjnej postaci w internecie to kwestia kilku minut. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi serwis Blisco.

Dlaczego warto korzystać z Blisco?

Blisco.pl to ogólnopolski serwis, który powstał stosunkowo niedawno, ale już cieszy się dużą popularnością i zaufaniem użytkowników. Za pośrednictwem portalu możemy szybko znaleźć odpowiedniego fachowca i zamówić wybraną usługę z dojazdem na miejsce naprawy czy montażu. Najważniejsze jest to, że – składając zamówienie na blisco.pl – możemy mieć pewność, że będziemy mieć do czynienia z rzetelnym profesjonalistą. Serwis weryfikuje bowiem wszystkich fachowców, których zamieszcza w swojej bazie wykonawców, sprawdzając ich kompetencje w wybranej dziedzinie oraz doświadczenie i rekomendacje. Poza tym nie musimy dokonywać zaawansowanego filtrowania wyników wyszukiwania, aby znaleźć fachowca dostępnego w najbliższej okolicy – korzystanie z serwisu jest bardzo intuicyjne i zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł jak najszybciej znaleźć to, czego potrzebuje.

Jak zamówić naprawę na blisco.pl?

Zamawianie usług za pośrednictwem Blisco nie zajmie nam więcej niż kilka minut. Pierwszą opcją jest kontakt telefoniczny – numer infolinii wyświetla się w górnym panelu strony. Drugim sposobem jest wypełnienie krótkiego formularza online. Po kliknięciu wybranej usługi na stronie głównej zostaniemy przeniesieni do formularza, w którym należy podać dane kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail) oraz adres, pod który ma przyjechać fachowiec. Warto także krótko opisać nasz problem, zaznaczając, na czym dokładnie polega usterka, np. woda wyciekająca spod pralki, iskrzące gniazdko elektryczne itp. Dzięki temu serwis szybciej i sprawniej znajdzie odpowiedniego wykonawcę, zaś fachowiec będzie mógł lepiej oszacować czas wykonania naprawy i jej koszt. Kiedy uzupełnimy formularz i klikniemy przycisk „Zamów”, rozpoczyna się realizacja usługi: portal przekazuje zlecenie wykonawcy, który kontaktuje się z nami, aby umówić się na wizytę i podać wstępną wycenę. Po przybyciu na miejsce fachowiec diagnozuje usterkę i – jeżeli to możliwe – wykonuje naprawę. Po wykonaniu usługi rozliczamy się z wykonawcą.

Nie tylko naprawa – co można zamówić na blisco.pl?

Serwis Blisco.pl może nam się przydać nie tylko w wypadku nagłej awarii. Oprócz usług dotyczących naprawy czy serwisowania urządzeń, na portalu dostępny jest także szereg innych opcji, np.:

  • montaż anten,
  • regulacja okien,
  • sprzątanie mieszkań,
  • pranie dywanów.

Wśród usług „naprawczych”, oprócz standardowej hydrauliki, elektryki czy pogotowia ślusarskiego, znajdziemy także naprawę pieców gazowych, rolet, klimatyzacji, ekspresów do kawy i komputerów. Dzięki rozszerzaniu wachlarza dostępnych usług, portal staje się coraz bardziej uniwersalną platformą pośredniczącą pomiędzy klientami a wykonawcami.

Bez logowania i bez dodatkowych opłat

Niebagatelną zaletą Blisco.pl jest również to, że portal nie wymaga rejestracji ani logowania np. za pośrednictwem któregoś z portali społecznościowych. Jak podkreślają twórcy serwisu, został on zaprojektowany tak, by użytkownik mógł przede wszystkim jak najszybciej dotrzeć do fachowca z wybranej dziedziny i otrzymać profesjonalną pomoc. Procedury rejestracji i logowania tylko opóźniałyby wykonanie usługi, a to w wielu przypadkach byłoby z pewnością niepożądane. Dlatego właśnie strona jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu, zaś formularz zgłoszeniowy składa się z zaledwie kilku pól, niezbędnych do skontaktowania użytkownika z właściwym wykonawcą. Serwis nie pobiera także żadnych dodatkowych opłat od użytkowników zamawiających usługę – płacimy fachowcowi, który wykonał naprawę czy montaż. Tego typu rozwiązania przemawiają za skorzystaniem z blisco.pl – dlatego warto od razu zapisać ten adres w zakładkach przeglądarki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE