Reklama

Reklama

Jak stworzyć dobrą stronę internetową?

Opublikowano:
Autor:

Jak stworzyć dobrą stronę internetową? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Strona internetowa to najważniejsza wizytówka naszej firmy w Internecie. Wiele osób wydaje się, że zapomniało o tym, jednocześnie inwestując jedynie w media społecznościowe i tam znajdując Klientów. Czy to na pewno dobre posunięcie?

Reklama

Pierwsze działania promocyjne firm w Internecie polegały właśnie na utworzeniu strony internetowej i dodawaniu ich do przeróżnego rodzaju katalogów. Oczywiście te czasu już dawno minęły, jednak niektórzy współcześnie marginalizują posiadanie własnej www, co jest błędem, ponieważ nadal ona jest podstawą prowadzenia własnego biznesu w oparciu o sieć internetową.

Social Media – świetne jako uzupełnienie

Social Media zdecydowanie przewróciły rynek IT do góry nogami. Z perspektywy dobrze zarządzanego biznesu powinny jednak zdecydowanie działać jako dodatek do głównych działań marketingowych w Internecie. Pamiętajmy, że Facebook, Instagram czy Twitter, może bez podawania konkretnych powodów usunąć czy zablokować nasze konto. Najlepszym przykładem niech będzie wykasowanie konta Donalda Trumpa po wyborach w USA.

Jak zbudować dobrą stronę internetową?

Zbudowanie strony internetowej przez lata zmieniało się diametralnie. Chodzi o standardy, które po pierwsze wyznacza gigant z Google, a po drugie są wyznaczane przez wprowadzanie na rynek nowych urządzeń np. smartfonów, z których dziś korzysta już ponad 85% wszystkich Internautów. Dlatego tez warto przy chęci stworzenia strony internetowej, która ma dla nas pracować w sieci, wybrać realizatora z dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami w Internecie. Dla przykładu www.it-agencja.pl  to specjaliści zarówno w kwestii tworzenia stron internetowych, jak i pozycjonowania oraz reklamy online, o czym napiszemy za chwilę.

Strona www, a odwiedziny

Nawet najładniejsza i najbardziej efektowna strona www bez odwiedzin użytkowników nie będzie nic warta. Dlatego też warto zainwestować w pozycjonowanie stron www. Pozycjonowanie to nic innego jak szereg działań, które mają podnieść naszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google na poszczególne frazy. Trzeba jednak pamiętać, że to proces długotrwały. Dla mniej cierpliwych, dobrym rozwiązaniem, jednak docelowo droższym będzie zainwestowanie w reklamy Google. Pamiętajmy jednak, że również w tym przypadku, powinniśmy ustawienie reklam pozostawić specjalistom. Najlepiej wybrać firmę, która kompleksowo zajmuje się tego typu działaniami. Jedną z nich jest firma strony www Warszawa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE