Reklama

Jak zaaranżować ściany w przedpokoju?

Opublikowano:
Autor:

Jak zaaranżować ściany w przedpokoju? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Przedpokój jest wizytówka domu. Jest to ta część domu, którą widzą wszyscy, którzy nas odwiedzają. Warto tak zaaranżować przedpokój, by już od pierwszej chwili zachęcał do wejścia. Jak ozdobić przedpokój, by był elegancki i ciekawy?

Przedpokój to bardzo trudne miejsce do aranżacji. Bardzo często nasze przedpokoje są długie, wąskie i mało ustawne. Ściany są często jedynym miejscem, gdzie możemy umieścić elementy ozdobne. Warto to wykorzystać i za pomocą obrazów na płótnie wprowadzić powiew świeżości do wnętrza.

Galeria w przedpokoju
Ciekawym rozwiązaniem, które bardzo dobrze sprawdza się w przedpokojach jest zaaranżowanie galerii składającej się z niewielkich obrazów. Obrazy na płótnie do przedpokoju nie mogą być jednak zbyt różnorodne kolorystycznie. Jednolita kolorystyka nie pozwoli na wprowadzenie chaosu, który zmniejszy optycznie przestrzeń.

Więcej znajdziesz na https://www.wydrukinasztuki.pl/foto-obrazy-na-plotnie/przeznaczenie/do-przedpokoju

Ciekawie wygląda połączenie obrazów na płótnie z jednym dominującym kolorem, który będzie motywem przewodnim przedpokoju. Sprawdza się w tym założeniu wprowadzenie kontrastu. Obrazy kontrastujące z kolorem ścian wyglądają bardzo ciekawie i przyciągają uwagę odwiedzających. Biała kolorystyka ścian powiększy optycznie przedpokój, a czarno-białe obrazy na płótnie urozmaicą ścianę. Taki przedpokój sprawdzi się w mieszkaniu urządzonym klasycznie, w stylu skandynawskim, czy nowoczesnym.

Miejsce przy drzwiach
Bardzo często skrawek ściany przy drzwiach jest jedynym miejscem, które można zagospodarować. Obrazy na płótnie do przedpokoju umieszczone wertykalnie dadzą bardzo ciekawy efekt. W takiej kompozycji bardzo dobrze wyglądają obrazy współczesne. Trzeba pamiętać, że takie rozlokowanie obrazów wymusza ich identyczny rozmiar oraz oprawę.

Duży obraz w aranżacji przedpokoju
Szczęściarze, którzy mogą pochwalić się przedpokojem pokaźnych rozmiarów, mogą pozwolić sobie na większą swobodę w wybieraniu obrazów do przedpokoju. Przedpokój, który jest szeroki oraz często otwarty na salon można udekorować jednym, dużym obrazem. Obraz na płótnie do przedpokoju stanowi jedyną ozdobę przedpokoju. Nadaje mu charakter i określa styl.

W takiej aranżacji obraz na płótnie jest najważniejszym elementem dekoracyjnym przedpokoju. Jeżeli przedpokój łączy się z salonem to również ta przestrzeń powinna być spójna z estetyką przedpokoju.

Dobrze dobrany obraz w przedpokoju będzie elementem dekoracyjnym, który nada styl oraz wyróżni nasze mieszkanie. Obrazy, plakaty, grafiki, czy fotografie to element dekoracyjny, który z niewielkiej przestrzeni przedpokoju może zrobić ciekawe miejsce, które będzie charakterystyczne, a nie nudne i nijakie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE