Reklama

Jaką myjkę do żywności wybrać?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jaką myjkę do żywności wybrać? - Zdjęcie główne

Jaką myjkę do żywności wybrać?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Myjka do żywności to urządzenie, które pozwala szybko i efektywnie oczyścić produkty spożywcze. Dzięki zastosowaniu myjki mamy pewność, że składniki naszego obiadu czy sałatki będą w 100% czyste i zdrowe. Na rynku dostępne są różnego rodzaju myjki - starsze modele takie jak na przykład Food Cleaner i nowsze, bardziej zaawansowane jak Milerd Detoxer.

Myjki do żywności

 

Spośród dostępnych na rynku urządzeń myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer wyróżnia się również technologią Megasonic Cleaning, która pozwala na 5-krotnie dokładniejsze pozbycie się bardzo niebezpiecznego dla zdrowia glifosatu (jednego ze składników pestycydów). Jeśli chodzi o różnice wśród myjek to warto również wspomnieć o potwierdzonej skuteczności działania Milerd Detoxer – usuwa do 99,9% metali ciężkich, 97,6 % pestycydów i aż 96,3 % pleśni! Połączenie aktywnego tlenu i technologii Megasonic Cleaning plasuje Millerd Detoxer na podium w kategorii najlepszej myjki do warzyw i owoców. Jest to też jedyne urządzenie które nie usuwa witamin i składników odżywczych z żywności i zostało to potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

 

Detoxer zostawia inne myjki w tyle chociażby przez swój bardzo ciekawy design. Ciemna obudowa wyprodukowana z hipoalergicznego plastiku doskonale wpasowuje się w wykończenie każdej przestrzeni kuchennej, nie narażając przy użytkowników na nieprzyjemne efekty uboczne w związku z jej użytkowaniem. Poza tym ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców posiada 2 calowy, dotykowy ekran, który ułatwia wybranie jednego z trzech możliwych programów: warzywa, owoce, mięso, ryby, oraz przedmioty. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest również oczyszczenie owoców leśnych, które często narażone są na zupełnie inne zanieczyszczenia, czego nie oferują inne myjki, oraz dopasowanie własnych preferencji mycia.

Myjka do owoców i warzyw Milerd Detoxer

 

 

Jaką myjkę do żywności wybrać?

 

Odpowiednie urządzenia do mycia owoców i warzyw powinny spełniać zasady bezpieczeństwa, służyć całej rodzinie, oraz posiadać potwierdzenie skuteczności. Jeśli dodatkowo chcemy ponadczasowego wyglądu i wielotorowego działania to naszym faworytem wśród urządzeń myjących jest jest Milerd Detoxer. To ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców, która z powodzeniem zdezynfekuje też surowe mięso i ryby oraz przedmioty użytku domowego. Dla osób ceniących sobie czas mamy kolejne dobre informacje – skuteczne oczyszczanie trwa tylko kilka minut! W dodatku wodę zużytą do oczyszczania możemy wykorzystać do podlania kwiatów – bo pamiętajmy, że zasada ‘zero waste’ jest dla przyszłości naszej i całego świata bardzo istotna.

 

 

Urządzenia do mycia warzyw i owoców

 

Warto jest zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, jakie dają obecne urządzenia do mycia warzyw i owoców. Chcąc zapewnić sobie i swoim najbliższym zdrowie na długie lata już dziś warto wdrożyć działania, które to ułatwią. Wprowadzając zmiany małymi krokami mamy szansę osiągnąć ogromne cele. Myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer może to tylko ułatwić, zachęcamy więc do zapoznania i zakochania się w jej profesjonalnym podejściu do tego ‘nieczystego’ tematu ;)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE