Reklama

Jakie usługi świadczą nowoczesne korporacje taxi?

Opublikowano:
Autor:

Jakie usługi świadczą nowoczesne korporacje taxi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Usługi taxi świadczone przez nowoczesne firmy taksówkarskie to nie tylko standardowe przejazdy z jednego krańca miasta w drugi. Obecnie branża taksówkarska ma o wiele więcej do zaoferowania statystycznemu pasażerowi. Idące z duchem czasu korporacje stają na głowie, aby zainteresować i przyciągnąć do siebie jak największą liczbę lojalnych pasażerów. W tym celu stale poszerzają wachlarz świadczonych usług. Poznaj najciekawsze z nich!

Jakie usługi dodatkowe oferują nowocześni przewoźnicy taxi?

Usługi taxi w firmach takich jak Eko Taxi już dawno przestały kojarzyć się pasażerom wyłącznie z transportem z jednego punktu miasta w inny. Przewozy osób wciąż stanowią oczywiście lwią część pracy wykonywanej przez taksówkarzy, jednak do ich zadań należą obecnie także inne zadania, mające na celu ułatwienie codziennego życia klientów. O jakich zleceniach mowa?

Taksówki należące do nowoczesnych korporacji niejednokrotnie wzywane są np. w celu dowiezienia zakupów pod adres wskazany przez klienta. Bez problemu zajmą się także udzieleniem pomocy drogowej w postaci holowania czy odpalenia innego samochodu za pośrednictwem kabli. Kierowcy taksówek niejednokrotnie pełnią także rolę kurierów, którzy bez problemu przewiozą paczkę na terenie Poznania – prosto w ręce oczekującego ich w umówionym miejscu adresata.

Bardzo często spotkać się można także z usługą wynajmu taxi busów. To duże, wieloosobowe taksówki gotowe pomieścić liczniejszą grupę pasażerów niż tradycyjne osobówki. Samochody te bywają nieodzowne podczas zorganizowanych imprez i wielu uroczystych wydarzeń – kursują nimi goście weselni, świta pana młodego podczas wieczorów kawalerskich czy też uczestnicy ważnych konferencji naukowych.

We współczesnej taksówce bez problemu przewieziemy zwierzęta oraz wielkogabarytowe bagaże. Nie ma także najmniejszych przeciwwskazań, aby zlecić kierowcy monitorowany przewóz dziecka, które podróżować będzie bez opieki dorosłego opiekuna. Taksówki stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu dla klientów biznesowych, o czym świadczyć może liczba zawieranych umów na przejazdy bezgotówkowe. Korzystając z usług dobrego przewoźnika możemy także zamówić kurs z kierowcą posługującym się wybranym językiem bądź nawet poprosić o zrealizowanie zamówienia konkretnego, znanego nam taksówkarza.

Firmy taxi bez problemu obsłużą także przewóz klientów VIP oraz szeregi indywidualnych zleceń – wystarczy skontaktować się z centralą bądź wysłać zgłoszenie za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej, którą za darmo zainstalować można na telefonie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE