Reklama

Reklama

Jakość na pierwszym miejscu – bez cięcia kosztów: Redroad V17

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jakość na pierwszym miejscu – bez cięcia kosztów: Redroad V17 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Dumnie prezentuje niezrównaną moc czyszczącą. System podwójnych szczotek rolkowych, potężna siła ssąca, różnorodne akcesoria, podwójne filtry HEPA... Redroad V17 to więcej niż zwykły odkurzacz

Reklama

Technologia zastosowana w odkurzaczach pionowych należy do tych bardziej zaawansowanych. Jeśli Twój odkurzacz pionowy nie przynosi Ci pełni zadowolenia, to nie z powodu tego, że marka nie mogła, lecz nie chciała dać z siebie więcej. Biorąc sobie za cel zapewnienie prostego i skutecznego rozwiązania w zakresie czyszczenia, Redroad nigdy nie waha się w kwestii stosowania najlepszych materiałów podczas produkcji. Stoi to u podstaw jakości, jaką prezentują urządzenia marki Redroad, tworząc nową definicję „dużej mocy czyszczącej”.

Redroad V17 wyposażył w system podwójnych szczotek rolkowych (obejmujący 4 głowice), bezszczotkowy silnik cyfrowy, podwójne filtry HEPA oraz zestaw akcesoriów. Trudno dostępne miejsca, wyziewy o nieprzyjemnym zapachu, konieczność ponownego przejechania odkurzaczem? Nie z Redroad V17.

Odkurzacz Redroad V17 daje swoim klientom to, co najlepsze – bez cięcia kosztów. Marzysz o nieskazitelnej czystości w domu? Możesz na niego liczyć.

System podwójnych zmotoryzowanych szczotek rolkowych, zawsze gotowych do działania

Większość odkurzaczy, nawet marki Dyson, napotyka ten sam problem. Użytkownik musi każdorazowo wymieniać głowicę szczotki podczas czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Na szczęście z odpowiedzią przychodzi system podwójnych zmotoryzowanych szczotek 2 w 1. Połączenie miękkiej szczotki oraz wałka z włosiem sprawdza się idealnie zarówno na dywanach, jak i twardych powierzchniach, co zaspokaja 90% potrzeb związanych z czyszczeniem podłóg. Dzięki temu nie ma konieczności częstej wymiany głowicy szczotki. Ponadto system podwójnych szczotek rolkowych odkurzacza Redroad V17 został poddany innowacji. Oryginalne opakowanie zawiera 2 szczotki do dywanów oraz 2 wałki do czyszczenia twardych powierzchni, które można łączyć na trzy różne sposoby.

Możesz wybrać jedną z trzech kombinacji szczotek, aby w pełni dostosować urządzenie do powierzchni w Twoim domu. Jeśli przykładowo w swoim domu masz wyłącznie twarde powierzchnie, możesz użyć dwóch wałków z włosiem i w ten sposób podwoić skuteczność sprzątania.

Z Redroad V17 wyczyścisz swój dom łatwo i niezwykle skutecznie.

 

Kurz i zabrudzenia nie umkną zwiększonemu zasysaniu

Moc ssąca jest podstawową cechą odkurzaczy, a zbyt mało intensywne ssanie uniemożliwia dokładne wyczyszczenie podłóg. O mocy ssącej decyduje silnik. Silnik Redroad osiąga prędkość 120 000 obr./min, a dzięki zoptymalizowanej konstrukcji kanału powietrznego odkurzacz ten generuje moc ssącą rzędu 155 AW i podciśnienie rzędu 26 500 Pa, co stanowi rekord w tej kategorii. Dla tak dużej mocy ssącej codzienne sprzątanie domu nie stanowi żadnego wyzwania. Dzięki swojej wydajności Redroad V17 sprawdzi się idealnie dla rodzin ceniących sobie czystość.

Zestaw akcesoriów umożliwiających jeszcze dokładniejsze sprzątanie

Wraz z Redroad V17 otrzymujesz pokaźny zestaw akcesoriów, które umożliwią odkurzenie wszystkich zakamarków w Twoim domu. Obejmuje on dwie szczotki do podłóg (umożliwiające ich gruntowne czyszczenie), dyszę szczelinową z oświetleniem LED (ujawni i usunie kurz w każdym zakamarku), szeroką dyszę ssącą z wężem (do czyszczenia przestrzeni pod meblami oraz foteli samochodowych), zmotoryzowaną szczotkę usuwającą roztocza (usuwa do 99,9% roztoczy kurzu domowego z powierzchni łóżka i sofy), mniejszą szczotkę do odkurzania (skuteczne czyści klawiatury, zasłony, fotele samochodowe itp.), , rurę przedłużającą (zapewnia wygodniejszy dostęp do podłogi lub zabrudzeń w okolicy sufitu) itp.

Podwójne filtry HEPA, powietrze wolne od wszelkich zanieczyszczeń

Czy wiesz, że wyziewy z odkurzaczy mogą powodować wtórne zanieczyszczenie powietrza i wpływać niekorzystnie na zdrowie dzieci i osób cierpiących z powodu przewlekłych chorób układu oddechowego, takich jak astma? Redroad V17 wyposażony został w dwa filtry HEPA, które eliminują to niebezpieczeństwo.

Wlotowy filtr H12 HEPA filtruje powietrze dostające się do odkurzacza, chroniąc silnik oraz 12-stożkowy cyklonowy system separacji pyłu ze skutecznością rzędu 99,97%. Wylotowy filtr H13 HEPA wyłapuje cząsteczki o wielkości nawet 0,1 μm, a wśród nich roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni, pyłki czy łupież. Filtry HEPA zapewniają doskonałą czystość powietrza odprowadzonego z odkurzacza i czynią sprzątanie jeszcze przyjemniejszym. Tylko przedkładając jakość nad kontrolę kosztów produkcji można stworzyć naprawdę dobry produkt. Producenci Redroad V17 taki produkt stworzyli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE