Reklama

Kalkulator leasingowy to bardzo pomocna aplikacja

Opublikowano:
Autor:

Kalkulator leasingowy to bardzo pomocna aplikacja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle W dzisiejszych czasach szybki dostęp do szczegółowych informacji jest niezwykle cenny, gdyż umożliwia podjęcie właściwych decyzji. Dobrze wie o tym Volkswagen Financial Services, który, chcąc ułatwić swoim klientom decyzję o wzięciu leasingu, przygotował dla nich specjalny kalkulator leasingowy. Pozwala on ustalić takie parametry umowy, dzięki którym rata będzie dostosowana do możliwości finansowych klienta.

Kalkulator leasingowy: szczegóły leasingu wprost z komputera

Internet tak bardzo odmienił współczesny świat, że osobisty kontakt z ekspertem firmy leasingowej to dziś tylko jedna z opcji, a nie konieczność. Jeśli zechcesz, to możesz skorzystać z narzędzi, które sprawnie i szybko pomogą Ci wybrać najlepszą opcję finansowania. Przykładowo Volkswagen Financial Services, oferując Leasing EasyDrive, zadbał o to, aby jego szczegóły można było poznać od razu, wykorzystując udostępniony na stronie kalkulator leasingowy.

Co cechuje kalkulator leasingowy?

Zapoznaj się z tym produktem, gdyż cechuje się on niskimi ratami. Nie są one efektem kalkulacji przeprowadzanych w oparciu o pełną wartość auta. Zamiast tego, do wyliczeń użyto kwoty równej szacunkowej wartości, którą pojazd utraci w czasie trwania umowy leasingu. Za pomocą kalkulatora sprawnie ustalisz wysokość miesięcznej raty.

Kalkulator leasingowy – przykładowe wyliczenia

Za podstawę wyliczeń niech posłuży Volkswagen Polo. W wersji Comfortline, z silnikiem o poj. 1,0 TSI o mocy 95 KM i z manualną, 5-stopniową skrzynią biegów, kosztuje on 57 790 zł. Leasing EasyDrive pozwala zaś nabyć je już za 298 zł netto miesięcznie. Wystarczy, że zdecydujesz się na następujące warunki umowy leasingowej:

  • okres finansowania: 48 miesięcy,
  • opłata wstępna: 30 proc. wartości samochodu,
  • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Samochód bez gotówki

Konieczność jednorazowego uiszczenia 30 proc. wartości samochodu może dla niektórych potencjalnych nabywców stanowić barierę, utrudniającą skorzystanie z oferty leasingodawcy. Dobra wiadomość dla nich jest jednak taka, że można ją zmniejszyć do 0 proc. Pozostałymi kryteriami umowy leasingowej również możesz manipulować, w określonych ramach. Po wyeliminowaniu opłaty wstępnej, przy pozostałych warunkach pozostawionych jak we wcześniejszym przykładzie, miesięczna rata leasingu wzrośnie do 626 zł netto.

Rata w wysokości 1 % wartości samochodu

Ciekawym i dla wielu osób optymalnym rozwiązaniem jest spłacanie miesięcznie 1 proc. wartości pojazdu. Zainteresowani tą opcją powinni zdecydować się na leasing na następujących warunkach:

  • okres finansowania: 48 miesięcy,
  • opłata wstępna: 10 proc. wartości auta,
  • roczny limit przebiegu: 30 tys. km.
Pozwolą one na ustalenie raty na poziomie 578 zł netto, co stanowi właśnie niemal dokładnie poszukiwaną wartość.

Możliwości ustawień kalkulatora leasingowego jest jeszcze wiele. Każda z nich skutkuje odmienną wartością miesięcznego kosztu leasingu. Nie o to jednak chodzi, aby wszystkie je tutaj opisywać. Każda osoba zainteresowana Leasingiem EasyDrive powinna sama odwiedzić stronę kalkulatora i znaleźć takie warunki umowy, dzięki którym miesięczna rata będzie odpowiadała jej potrzebom i możliwościom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE