Reklama

Kompleksowe wyposażenie magazynów - co obejmuje?

Opublikowano:
Autor:

Kompleksowe wyposażenie magazynów - co obejmuje? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Wyposażenie magazynu powinno ułatwiać składowanie różnych grup towarów oraz zapewniać bezpieczeństwo pracownikom. Dzięki solidnie wykonanym regałom i odpowiednim półkom możliwe jest zmieszczenie wielu kartonów i innych opakowań nawet na niewielkiej przestrzeni. Sprawdź, co obejmuje kompleksowe wyposażenie magazynów.

1. Systemy magazynowe skrojone na miarę potrzeb

2. Regały spełniające wymogi bezpieczeństwa

W magazynach niskiego i wysokiego składowania odpowiedni dobór wyposażenia w postaci regałów i półek jest znacznie ważniejszy niż się wydaje. Dotyczy to zarówno magazynów firmowych, jak i znajdujących się w ogromnych centrach logistycznych. Systemy magazynowe umożliwiają bezpieczne składowanie tysięcy towarów i przygotowanie ich do wysyłki do klienta. Jakie elementy obejmuje kompleksowe wyposażenie do magazynów niskiego i wysokiego składowania?

Systemy magazynowe skrojone na miarę potrzeb

W firmach takich jak regalit.pl znajdzie się wszystko, co potrzebne, by kompleksowo wyposażyć cały magazyn. Systemy obejmujące wysokiej klasy regały metalowe, stoły warsztatowe, szafy BHP i inne meble umożliwiają bezpieczne składowanie setek towarów różnego typu. Dzięki temu możliwe jest zamówienie wszystkich elementów wyposażenia w jednym miejscu. Dodatkowo regalit.pl oferuje możliwość skorzystania z serwisowania systemów magazynowych i wykonywania ich bieżących przeglądów w celu zapewniania bezpieczeństwa wszystkim pracownikom przebywającym na terenie magazynów. Szczególnie ważne jest wykonywanie przeglądów stanu regałów magazynowych w magazynach wysokiego składowania, w których magazynierzy korzystają z wózków widłowych. Jest to istotne, gdyż nieostrożne korzystanie z wózka widłowego może doprowadzić do uszkodzenia konstrukcji regału.

W ramach kompleksowego wyposażenia magazynów można zamówić regały paletowe, półkowe, wysokiego składowania, wspornikowe oraz antresole. Regalit.pl oferuje również regały biurowe, szafy na dokumenty, szafy BHP, regały na opony oraz regały specjalistyczne. Ponadto dostępne są stoły warsztatowe, które przydają się w firmach produkcyjnych.

Regały spełniające wymogi bezpieczeństwa

Na terenie magazynu szczególnie ważna jest dbałość o bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu do składowania towarów. Dzięki regularnym kontrolom i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, wyposażenie magazynowe oferowane przez regalit.pl spełnia surowe normy BHP. Korzystając z niego, zapewnia się pracownikom pełną ochronę przed poważnymi wypadkami w pracy, których przyczyną jest zły stan techniczny regałów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE