Reklama

[KONKURS] Od jutra w Aquaparku Centrum Diety i Treningu

Opublikowano:
Autor:

[KONKURS] Od jutra w Aquaparku Centrum Diety i Treningu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Tego jeszcze nie było - w kutnowskim Aquaparku od jutra możemy korzystać z Centrum Diety i Treningu. Co to? Po co? I dlaczego warto wybrać się na Wielkie Otwarcie?

Twórcą Centrum Diety i Treningu jest pracująca w Aquaparku jako instruktor fitness, aqua fitness, trener personalny, do tego technolog żywności i żywienia człowieka - Natalia Topólniak . Dlaczego zdecydowała się na stworzenie takiego miejsca i czym właściwie ono jest?

- Ponieważ w Kutnie brakuje miejsca które łączyłoby dietę oraz trening. Aby cieszyć się w 100% zdrowiem, kondycją i pięknym wyglądem niezbędne jest połączenie obu tych elementów. Centrum Diety to nie tylko treningi personalne, to doradztwo (pomagamy również wybrać odpowiednie zajęcia grupowe) oferujemy treningi z różnymi osobami aby zapewnić maksimum zadowolenia. Każdy z nas ma za sobą pewna historie, chcemy dzielić się swoim doświadczeniem, ale i otwieramy się na innych. Mimo, że nasz gabinet to malutkie miejsce, chcemy z niego jak najczęściej wychodzić.

Podczas Wielkiego Otwarcia, na które zapraszamy jutro od 12:00 do 15:00 w kutnowskim Aquaparku przewidziano liczne atrakcje: m.in. analiza składu masy ciała na profesjonalnym analizatorze w bardzo promocyjnej cenie oraz przekąski - oczywiście dietetyczne:

- Podczas wielkiego otwarcia zapraszamy na małe co nieco. Bez żadnych wyrzutów sumienia! - zaprasza Natalia Topólniak.

Dla niezdecydowanych na zachętę przewidziano kolejne niespodzianki: w czasie otwarcia losowanie osób które wzięły udział w konkursie internetowym oraz osób przybyłych na otwarcie wylosowane - otrzymają one darmowy trening personalny.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowany został kolejny konkurs, w którym nagrodą jest voucher na opiekę dietetyka przez miesiąc (2 wizyty co 2 tygodnie). Wakacje tuż, tuż... może warto skorzystać?

Wśród osób, które na adres: konkurs@kutno.net.pl wyślą odpowiedź na pytanie: "Jaką wartość energetyczną (kcal) ma woda?", wylosujemy zwycięzcę, który rozpocznie swoją przygodę z nową dietą. W tytule wiadomości wpisujcie: DIETA.

Konkurs trwa do jutra (17 maja) do godz. 16:00. Wyniki opublikujemy również jutro o godz. 18:00 na naszym portalu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE