Reklama

Kredyt gotówkowy, czy karta kredytowa? Co się bardziej opłaca?

Opublikowano:
Autor:

Kredyt gotówkowy, czy karta kredytowa? Co się bardziej opłaca?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Kredyty udzielane przez instytucje finansowe mogą okazać się ratunkiem w wielu sytuacjach. Sprawdźmy, jak znaleźć dobrą ofertę kredytu gotówkowego? Dowiedzmy się też, czy warto posiadać własną kartę kredytową.

Obecnie banki dysponują niezwykle bogatą ofertą różnego rodzaju pożyczek oraz kredytów. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, gdyż w dzisiejszych czasach właściwie większość osób korzysta ze wsparcia finansowego w takiej właśnie postaci. Dzięki temu znacznie szybciej i łatwiej możemy podnieść nasz komfort życia, załatwić ważne sprawy, czy też zrealizować swe marzenia, takie jak remont domu, czy kupno auta. To, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujemy, zależy przede wszystkim od tego, jaka kwota jest nam potrzebna oraz jak długo chcemy ją spłacać. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych usług bankowych jest kredyt gotówkowy. Czy rzeczywiście zapewnia on dobre warunki wsparcia finansowego? Gdzie szukać kredytów korzystnych dla naszego portfela?

Kredyt gotówkowy pożyczka na dowolny cel

Kredyt gotówkowy to jedna z najczęściej wybieranych przez nas usług bankowych. Jest to rzeczywiście doskonały wybór, szczególnie jeśli zależy nam na pożyczeniu nieco większej kwoty. Instytucje finansowe udzielają bowiem kredytów gotówkowych na nawet kilkaset tysięcy złotych. Pożyczka taka jest na dowolny cel, dzięki czemu nie musimy deklarować przy umowie, na co przeznaczymy pożyczoną kwotę, co także jest niewątpliwym atutem. Warto podkreślić również, że ten właśnie rodzaj kredytów, wyróżnia długi okres spłaty. Dzięki temu raty mogą być naprawdę niskie, a my nie musimy martwić się o nasz miesięczny budżet.

Z pewnością wiele osób zastanawia się, gdzie szukać kredytów niedrogich i na dobrych warunkach. W tym pomoże nam oczywiście ranking kredytów. Zwróćmy też uwagę, że najlepsze oferty kredytów gotówkowych są zazwyczaj atrakcyjne pod względem finansowym. Pamiętajmy jednak, że liczy się koszt całkowity. Dlatego też, zanim weźmiemy pożyczkę, sprawdźmy ranking kredytów gotówkowych 2020, w którym zawarte i przeanalizowane są wszelkie parametry tych usług.

A może karta kredytowa? Czy to dobre rozwiązanie?

Karty kredytowa już od lat cieszą się ogromną popularnością na zachodzie. U nas natomiast dopiero od niedawna zaczęto doceniać ich atuty. Bez wątpienia karty kredytowe są w dzisiejszych czasach bardzo pomocne, szczególnie gdy sporo podróżujemy. W wielu miejscach na świecie bowiem akceptowana jest jedynie karta kredytowa, a nie płatnicza. Co więcej, zależnie od ustalonego limitu, mamy dzięki niej dostęp do dodatkowych środków pieniężnych co może okazać się bardzo przydatne. Koszt posiadania takiej karty może okazać się jednak niekiedy dość wysoki. Dlatego też warto zawsze sprawdzać ranking kart kredytowych, dzięki któremu wybierzemy najlepszą ofertę dla nas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE