Reklama

Kurs masażu gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kurs masażu gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga - Zdjęcie główne

Kurs masażu gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Rodzajów masażu jest wiele i każdy na pewno ma swój ulubiony. Masaż pomaga nam nie tylko na bóle mięśni, napięcie czy stres. Może być też przyjemnym doświadczeniem, nie tylko dla masowanego. Czy interesował cie kiedyś kurs masażu? Obecnie, intensywny kurs masażu klasycznego to nie wszystko, czego możesz się nauczyć. Coraz więcej klientów pyta o szczególny masaż gorącymi kamieniami. Oferujemy Ci kurs masażu gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga, czyli ekskluzywny masaż, zyskujący na popularności. Zachwyć swoich klientów, zdobądź nowych. Czym jednak jest masaż kamieniami Ratnaabhyanga? Jakie są jego zalety?

Wyjątkowy masaż gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga

Zapewne słyszałeś o masażu za pomocą kamieni. W klasycznej jego wersji, cały zabieg polega na układaniu kamieni na ciele klienta. Czym zatem różni się wyjątkowo ekskluzywny masaż kamieniami Ratnaabhyanga?

Tu faktycznie odbywa się masowanie kamieniami. Kluczowa jest tu gładka powierzchnia kamienia oraz specjalne kamienie, dostarczane na zamówienie, z surowców z różnych rejonów Indii. Kamienie te są unikatowe i do masażu używa się jedynie konkretnych ich rodzajów.

Masaż Ratnaabhyanga wykorzystuje teorię przepływu energii w ciele poprzez tzw. czakry. Kamienie podczas masażu układa się zgodnie z mapą punktów energetycznych, a potem przesuwa się, masując, wzdłuż kanałów łączących czakry, czyli tzw. meridian. Sam proces masażu stymuluje tu cały system nerwowy.

Masaż Ratnaabhyanga stawia na wygląd kamieni oraz ich rodzaj. Masażysta operuje tutaj gorącymi kamieniami półszlachetnymi i ciepłym, naturalnym olejem ajurwedyjskim, stopniowo masując klienta. W masażu tym występują takie kamienie półszlachetne jak kryształ górki, lapis lazuli, kwarc różowy, tygrysie oko, jaspis, karneol, awenturyn, ametyst.

Zalety masażu Ratnaabhyanga

Ponieważ każdy kamień ma inne właściwości, różnie wpływa na całe ciało. Dlatego masaż Ratnaabhyanga ma taki dobroczynny wpływ na klienta. Zalety masażu tą metodą to nie tylko przyjemne doznanie, ale także zabieg dla każdego rodzaju skóry. Doskonale likwiduje napięcia, przynosi uspokojenie, neutralizuje stres i napięcie mięśni.

Masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi ma działanie witalizujące, uzdrawiające właściwości. Znany jest ze znakomitych właściwości regenerujących i jest idealny dla najbardziej wymagających klientów.

Kursy dla Ciebie

Akademia Karuna to miejsce idealne dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się masażu. Prowadzimy zarówno kurs masażu klasycznego jak i masaży orientalnych. Zajęcia odbywają się stacjonarnie, wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Termin kursu łatwo znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Oferujemy ci profesjonalny, kilkudniowy kurs, szeroką wiedzę, doświadczenie oraz certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

Na stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące terminów, realizacji czy płatności za nasze kursy. Jesteśmy liderem na rynku nauki masażu, dlatego zdecydowanie warto postawić na naszą ofertę już dziś.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE