Reklama

Reklama

Leasing dla nowych firm, czyli jak łatwo wprowadzić tę formę finansowania dla nowych podmiotów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Leasing dla nowych firm, czyli jak łatwo wprowadzić tę formę finansowania dla nowych podmiotów - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Pozyskanie kapitału jest konieczne do tego, żeby firma mogła się rozwijać. Zakup samochodu, czy innego sprzętu, niejednokrotnie warunkuje działanie przedsiębiorstwa. Zdobycie niezbędnych środków może być trudne, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki i tych kapitału potrzebują naprawdę sporo. W jaki sposób leasing dla nowych firm może pomóc w działalności?

Reklama

Leasing na start – spore możliwości od samego początku

Taki rodzaj leasingu jest przeznaczony także dla nowych podmiotów gospodarczych, w zasadzie od pierwszego dnia jej prowadzenia. Taka możliwość jest ogromnym ukłonem w stronę przedsiębiorców, którzy mimo tego, że nie mają historii kredytowej, która świadczy o ich wiarygodności, dostają możliwość skorzystania ze środków, poprzez leasing. Dzięki leasingowi na start osoba, która dopiero stawia pierwsze kroki w biznesie, ma możliwość skorzystania ze środków, co w wielu przypadkach okazuje się czynnikiem, dzięki któremu wiele osób decyduje się porzucić etat i otworzyć własną działalność, która stwarza całkiem inne, większe możliwości zarobku.

Jakie korzyści daje możliwość skorzystania z leasingu dla nowych firm?

Żeby jak najbardziej ułatwić start przedsiębiorcy, w przypadku leasingu dla nowych firm można liczyć na relatywnie długi okres finansowania, a także na niskie wpłaty wstępne. Ze względu na bardzo proste procedury związane z taką formą kredytowania, można mówić o krótkim czasie niezbędnym do tego, żeby dopełnić formalności związanych z leasingiem na start - https://clicklease.pl/oferta/leasing-na-start/. Dodatkową korzyścią, którą można otrzymać w pakiecie z leasingiem, jest możliwość skorzystania z ciekawych pakietów ubezpieczeń, które są rozbite na raty. Co więcej, z tej formy kredytowania można skorzystać, nawet nie wychodząc z domu, czy biura, co pozwala na maksymalną oszczędność czasu.

Nowy? Niekoniecznie!

Nie zawsze na początku, czy nawet w trakcie dłuższego prowadzenia działalności podczas zakupu pojazdu, czy innego sprzętu jest potrzeba, by nabyć nowe egzemplarze. W szczególności podczas pierwszych kroków stawianych w biznesie pojazdy z drugiej ręki są najlepszą inwestycją i w zupełności do prowadzenia działalności wystarczą w zupełności modele z drugiej ręki. Dzięki temu w firmie pojawia się narzędzie umożliwiające jej prowadzenie, a rata leasingowa, która umożliwi sfinansowanie przedmiotu, który nie jest nowy, nie jest sporym obciążeniem dla firmowego budżetu.

Na jaki sprzęt można uzyskać leasing na start?

Pojęcie leasingu, większości z nas jednoznacznie kojarzy się z pojazdami. Ta dziedzina działalności jest jednak znacznie szersza. Współcześnie leasingiem dla nowych firm mogą być objęte różnorodne sprzęty, mogą to być m.in.:

  • maszyny rolnicze
  • maszyny leśne
  • wyposażenie przestrzeni biurowej
  • wyposażenie specjalistyczne np. sprzęt gastronomiczny
  • sprzęt komputerowy
  • panele fotowoltaiczne

Dzięki tak dużej różnorodności leasing dla nowych firm jest ogromnym wsparciem dla przedsiębiorców. Takie rozwiązanie daje możliwość dobrego startu w biznesie i od samego początku wysokiej konkurencyjności wobec innych podmiotów działających na rynku.

Leasing dla nowych firm – ile wynosi wkład własny?

Każda z firm leasingowych, które funkcjonują na naszym rynku działa według przyjętych przez siebie założeń. Zasada ta dotyczy także okresu finansowania, jak i wkładu własnego, jaki trzeba wnieść przy podpisaniu umowy leasingu. Okres finansowania może wynieść od roku, aż do 84 miesięcy. Jeżeli chodzi o wkład własny, tutaj może być mowa o kwocie w wysokości nieprzekraczającej 1%. Wartości te są jednak wyliczane indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodne czynniki, ich dokładną wysokość przedstawia leasingodawca.

Wole zawody, wyjątkowe potrzeby

Szczególnym rodzajem wykonywanej pracy, są wolne zawody. W przypadku tych, jak się okazuje naprawdę wielu dziedzin, potrzeby mogą być nietypowe. Jeżeli chodzi o m.in.: aptekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, położonych, czy syndyków, może zajść potrzeba zakupu nietypowych urządzeń, sprzętów. Dlatego właśnie osoby, które decydują się poprowadzić swoją ścieżkę kariery w tym kierunku, mogą liczyć na specjalną ofertę leasingową.

Leasing na start by wszyscy mieli równe szanse

Współcześnie na finansowanie może liczyć więcej podmiotów, niż tylko te długo działające na rynku, cieszące się odpowiednią renomą i mające bogatą historię kredytową. Leasing na start umożliwia także nowym firmom, które dopiero raczkują w biznesie na mocny start. Może to przesądzić o sukcesie w danej branży.

Przedsiębiorca, który ma zapewnione dzięki leasingowi zaplecze finansowe, ma możliwość użytkowania niezbędnych mu sprzętów, może od samego początku skupić się na głównym celu prowadzenia firmy, dzięki czemu wiele dobrych pomysłów ma biznes ma szansę realizacji.

Sprawdź ofertę ClickLease i otrzymaj najkorzystniejsze warunki leasingu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy