Reklama

Reklama

Leasing samochodu ze stałą stopą oprocentowania – czy to możliwe?

Opublikowano:
Autor:

Leasing samochodu ze stałą stopą oprocentowania – czy to możliwe? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Poszukiwanie jak najkorzystniejszych ofert finansowania zakupu nowego lub używanego samochodu dla firmy wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Przed podpisaniem umowy z leasingodawcą warto dokładnie przeanalizować wszystkie parametry finansowania, aby mieć pewność, że wybierasz najkorzystniejszą opcję dla swojego przedsiębiorstwa. Aktualnie oferty leasingów dzielą się na takie ze zmienną stopą procentową, jak i stałą.

Reklama

Stała stopa procentowa w leasingu – co to oznacza?

Planujesz zakup samochodu do swojej firmy, ale jeszcze nie wybrałeś konkretnego modelu? Wiele pojazdów nowych i używanych znajdziesz w ofercie mAuto, gdzie z minimum formalności poznasz szczegóły oferty na dany samochód, a także dopasujesz formę finansowania najkorzystniejszą dla swojej firmy. Kiedy już wybierzesz samochód, który spełnia w 100% Twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź parametry finansowania, które proponuje leasingodawca.

Finalizacja transakcji za pośrednictwem mAuto to szansa na pozyskanie oferty leasingu ze stałym oprocentowaniem. Dzięki temu miesięczne koszty wynikające z umowy leasingowej będą niezmienne przez cały okres jej trwania. To główny powód, dla którego warto wybrać właśnie taką formę finansowania, szczególnie w niepewnych czasach zmienności stóp procentowych ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Więcej informacji na temat leasingu ze stałą procentową znajdziesz pod adresem: https://mauto.pl/leasing-BEZ-OBAW.

Leasing ze stałą stopą procentową – dlaczego warto go wybrać?

Na leasing ze stałą stopą procentową warto zdecydować się głównie ze względu na fakt, iż koszty finansowania pozostaną niezmienne, niezależnie od wartości stóp procentowych w kraju. Dla przedsiębiorców, gdzie firmowe wydatki nie powinny przekraczać określonego pułapu to doskonałe rozwiązanie. Można powiedzieć, że leasing ze stałym oprocentowaniem to po prostu gwarancja bezpieczeństwa dla firmowych finansów i brak ryzyka, że rosnąca rata leasingu stanie się nadmiernym obciążeniem budżetu przedsiębiorstwa.

Finansowanie w ramach współpracy z mAuto – na czym to polega?

Kiedy już wybierzesz samochód firmowy z oferty mAuto, możesz też skorzystać z wielu dodatkowych opcji, które znacznie ułatwią Ci załatwienie spraw związanych z leasingiem. Oprócz tego, że o wiele łatwiej zdobędziesz umowę leasingu ze stałą stopą procentową, możesz też:

  • dokonać cesji umowy na innego przedsiębiorcę, który chce przejąć leasing,
  • przesunąć termin płatności faktury nawet o 30 dni – jeśli masz chwilowe problemy z płynnością finansową,
  • zakończyć umowę leasingu przed czasem – kiedy chcesz zmienić auto lub po prostu nie możesz kontynuować umowy.
Podsumowując – leasing ze stałym oprocentowaniem to znacznie korzystniejsza opcja dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie stabilność i niezmienność firmowych wydatków. Oczywiście ryzyko działa w dwie strony, gdyż w razie drastycznego spadku stóp procentowych może się okazać, że to leasing ze zmienną stopą będzie tańszy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy