Reklama

Maty masujące marki Casada – eleganckie i funkcjonalne

Opublikowano:
Autor:

Maty masujące marki Casada – eleganckie i funkcjonalne - Zdjęcie główne

mata masująca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Masaż pleców, rozluźnienie pośladków i odprężenie umysłu na życzenie? By móc korzystać z takich możliwości, nie trzeba przeprowadzać w domu gruntownego remontu i wprowadzać do wnętrza ciężkiego, specjalistycznego sprzętu. Wystarczy sprawdzić ofertę firmy Casada i wybrać kategorię maty masujące. Znajdują się w niej urządzenia stworzone dla każdego, kto potrzebuje lepiej zadbać o kręgosłup i każdego, kto ceni wysoką jakość.

Starannie wykonane i eleganckie maty masujące

Przyglądając się urządzeniom takim jak maty masujące, można odnieść wrażenie, że są to standardowe nakładki na fotel lub krzesło biurowe, poprawiające komfort spędzania czasu w pozycji siedzącej. Wystarczy jednak spojrzeć na nie uważniej, by przekonać się, że znacznie odbiegają one od tradycyjnych rozwiązań. Pierwszym wyróżnikiem jest ekskluzywny wygląd, który udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów oraz eleganckiej i ponadczasowej kolorystyki. Maty wprost zachęcają do skorzystania ze swoich możliwości, a w przypadku niespodziewanej wizyty gości – nie sprawiają wrażenia, jakby znalazły się tutaj zupełnie przypadkowo. Można potraktować je jako elementy wyposażenia biura i salonu, nie obawiając się, że wpłyną one na jego charakter.

Maty masujące – jakie techniki masażu realizują?

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, lecz by utrzymać pozytywne emocje mimo upływu czasu, potrzebna jest dodatkowa wartość. W przypadku tych produktów taką wartością jest wnętrze. Maty masujące skrywają w sobie szereg interesujących rozwiązań sprawiających, że użytkownicy nie mogą doczekać się kolejnej sesji masażu. Maty mają nefrytowe głowice masujące, które są ogrzewane i emitują promieniowanie długie podczerwone. To sprawia, że masaż staje się jeszcze przyjemniejszy nie tylko dla ciała, ale również dla ducha. 

Konstrukcja mechanizmu maty różni się w zależności od modelu. W ofercie firmy Casada są dostępne maty o prostszej konstrukcji, których można używać też w samochodzie oraz maty o mechanizmie dopasowanym do anatomicznej krzywizny kręgosłupa. Każdy model oferuje swoim użytkownikom również nieco inne możliwości. Najprostszy realizuje masaż wibracyjny (w siedzisku) i masaż shiatsu, a najbardziej zaawansowany jest wyposażony w programy, na przykład na wyciszenie, pobudzenie i regenerację. Każda z mat wykonuje jednak przyjemny masaż całych pleców oraz pozwala zatrzymać się na dłużej tam, gdzie ból jest najdotkliwszy.

Wsparcie doradców marki w wyborze maty masującej

Aby opisać maty masujące z oferty marki Casada, wystarczą dwa przymiotniki: eleganckie i funkcjonalne. Interesujący, nowoczesny wygląd sprawia, że korzystanie z nich jest po prostu przyjemnym doświadczeniem. Z kolei funkcjonalność odnosząca się do bogatego wnętrza pozwala zapewnić ciału relaks, jakiego potrzebuje. Ze względu na to, że w katalogu Casada dostępne są urządzenia masujące o różnej specyfice, w przypadku chęci zakupu warto skorzystać ze wsparcia doradców. W przystępny sposób opowiedzą więcej o modelach mat i pomogą wybrać tę, która pozwoli spełnić wszelkie oczekiwania. Odwiedź stronę internetową Casada.pl i skontaktuj się online ze specjalistami. A jeśli wolisz tradycyjną rozmowę, możesz udać się do najbliższego salonu firmowego i na miejscu skorzystać z doradztwa.

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE