Reklama

Monitoring GPS - dlaczego warto w niego zainwestować?

Opublikowano:
Autor:

Monitoring GPS - dlaczego warto w niego zainwestować? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Chcesz mieć stałą kontrolę nad pojazdami w swojej flocie? Chcesz oszczędzać paliwo? Chcesz wiedzieć, gdzie w danej chwili są Twoje auta? Chcesz je skutecznie zabezpieczyć przed kradzieżą? Chcesz zapobiec używaniu pojazdów przez pracowników w nieautoryzowanych celach? Chcesz w pełni korzystać z elektronicznego systemu poboru opłat za przejazd drogami płatnymi E-Toll? Jeśli tak, to już wiesz, dlaczego warto inwestować w monitoring GPS.

Monitoring GPS to rozwiązanie dla każdej floty i do monitorowania wszelakiego typu pojazdów. Można go zastosować nawet wtedy, gdy firma ma jedno auto firmowe. W przypadku wyboru odpowiedniego urządzenia (podłączanego do gniazdka zapalniczki albo gniazdka OBD2) lokalizator GPS można przełączać pomiędzy autami firmowymi.

Nowoczesny lokalizator GPS – masz większą świadomość na temat tego, co dzieje się z Twoimi pojazdami

Chcesz wiedzieć, gdzie w danej chwili jest Twoja ciężarówka? Chcesz wiedzieć, gdzie jest przedstawiciel handlowy? Chcesz sprawdzić, co się dzieje z Twoją koparką, maszyną budowlaną albo naczepą? Monitoring GPS w kilka chwil odpowie na Twoje pytanie. Po prostu, włączasz aplikację na ekranie smartfonu, albo komputera i sprawdzasz status swoich pojazdów.

W zależności od tego, jaki lokalizator GPS zastosujesz, będziesz mógł/mogła korzystać z większej ilości funkcji.

Nawet będąc właścicielem restauracji, albo małej hurtowni, możesz sprawdzić, gdzie jest Twój kierowca, jaką trasą jechał i ile paliwa zużył.

I o co oczywiste – lokalizator GPS (montowany wewnątrz auta, zasilany z instalacji elektrycznej pojazdu, nie z gniazdka zapalniczki), pozwala w kilka chwil odnaleźć pojazd po kradzieży.

Monitoring GPS bez opłat miesięcznych?

Każdy, kto korzysta z monitoringu GPS mówi o tym, że podstawową zaletą tego rozwiązania jest to, że można oszczędzać paliwo.

Ale… Monitoring GPS kosztuje. Czy trzeba płacić za korzystanie z niego? Nie zawsze. Jednym z liderów polskiego rynku, w dziedzinie monitoringu GPS jest firma Data System. W ofercie Data System znajdują się świetne lokalizatory GPS. Po ich zakupie Data System przyznaje dostęp do aplikacji DS LOCATE, umożliwiającej śledzenie aut na żywo i tworzenie raportów. Dostęp do aplikacji można uzyskać z komputera albo smartfona z dostępem do Internetu.

Lokalizatory GPS dostosowane do Twoich potrzeb

W ofercie Data System znaleźć można kilka typów lokalizatorów GPS. Każdy z nich ma inne funkcjonalności. Wystarczy je zakupić – nie ma żadnych opłat miesięcznych. Po zakupie lokalizatora, nabywca otrzymuje gratis dostęp do aplikacji DS LOCATE.

Jakie typy lokalizatorów można znaleźć w ofercie Data System?

  • Lokalizator zasilany z gniazdka zapalniczki – zapewnia podstawowe dane o lokalizacji pojazdu. Można go przenosić pomiędzy pojazdami.
  • Lokalizator zasilany z gniazdka OBD2 – zapewnia podstawowe dane o lokalizacji pojazdu. Do tego można korzystać z danych, zbieranych przez OBD2 (prędkość, zużycie paliwa, awarie zapisane w pamięci sterownika). Można go przenosić pomiędzy pojazdami.
  • Lokalizator podłączany na stałe do instalacji elektrycznej auta, ukryty w samochodzie. Zapewnia podstawowe dane o lokalizacji, a także informacje, zbierane z OBD2. Stanowi najlepsze zabezpieczenie przed kradzieżą.

Monitoring GPS od Data System – każdy lokalizator obsługuje E-Toll

Każdy lokalizator, oferowany przez Data System, obsługuje E-Toll, czyli elektroniczny system poboru opłat za przejazdy drogami płatnymi w Polsce. Samochody mogą przejeżdżać przez wirtualne bramki, rozliczenia są wykonywane automatycznie. Wszystkie lokalizatory od Data System mają certyfikaty Krajowej Administracji Skarbowej. To znaczące ułatwienie rozliczeń.

Sprawdź ofertę Data System i wybierz odpowiedni lokalizator dla swojej firmy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy