Reklama

Na czym polegają białe włamania

Opublikowano:
Autor:

Na czym polegają białe włamania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Czy słyszeliście kiedyś o takim pojęciu jak białe włamania? Brzmią tajemniczo, ale osoby, które posiadają w swoich domach drzwi antywłamaniowe, a w nich zamki na klucz piórowy Dierre, być może wiedzą, o co chodzi. Pomimo, że zamki do drzwi tej znanej marki są cenione za swoją jakość, to wspomniany model niestety nie dorównuje swoim „braciom”. Zaufani ślusarze udzielają porad, jak zabezpieczyć się przed białym włamaniem Dierre – jest nim wymiana wkładki w drzwiach.

Zjawisko białych włamań

Obawiacie się, że możecie być narażeni na ryzyko białego włamania, które spotkało już wiele osób z całego kraju? Najpierw trzeba zdefiniować sedno tego problemu, czyli odpowiedzieć na pytanie, z czego w ogóle wynikają problemy z białymi włamaniami. Ten rodzaj przestępstwa odnosi się do popularnych zabezpieczeń, czyli zamków Dierre na klucz piórowy. Chociaż na początku, gdy producent zamków Dierre zaprezentował je szerokiej publiczności, wydawało się, że wszystko jest w porządku, to czas pokazał inaczej. Mimo, że marka cieszy się już pewną renomą, to jednak jej zamki na klucz piórowy nie sprawdzają się dobrze w roli zabezpieczenia domu czy mieszkania. Dla biegłych włamywaczy nie jest wcale trudno je sforsować, a łatwość i bezinwazyjność takiego działania sprawiły, że ten typ przestępstwa zyskał nazwę „białego włamania”. Niestety ślusarze byli wielokrotnie wzywani do montażu i wymiany zamków po takim akcie wandalizmu. Każdorazowo doradzali oni właścicielom drzwi zewnętrznych, w których zamontowane były zamki na klucz piórowy Dierre, aby wybrali oni najprostsze rozwiązanie, jakim jest wymiana wkładki w drzwiach. Zamawiając usługę wymiany zamków na klucz piórowy, można ustrzec się przed problemem białych włamań. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo dodatkowych pytań w tym zakresie zawsze warto zwrócić się o pomoc do wykwalifikowanych ślusarzy z cenionej placówki Pogotowia zamkowego.

Zwiększ bezpieczeństwo i zamów wymianę zamków

Cieszący się zaufaniem ślusarze, którzy pracują w Pogotowiu zamkowym, są zgodni co do tego, że problem z zamkiem na klucz piórowy da się rozwiązać, dokonując jego wymiany. Wymiana zamka w drzwiach to najprostszy, a jednocześnie najskuteczniejszy sposób, by zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa w mieszkaniu. Nie warto z tym zwlekać, by nie narażać się na niepotrzebne ryzyko i obniżony komfort czy poczucie strachu. Jeśli niepokoicie się o bezpieczeństwo bliskich Ci osób i pragniecie zamienić zamek na klucz piórowy na inny, rekomendowany model, najlepiej skontaktować się z technikiem, który udzieli wsparcia i zajmie się wymianą zamków w Waszym domu. Z jego pomocą można wybrać polecany model zamka do drzwi, który będzie o wiele skuteczniej bronił dostępu do domu przed niepowołanymi osobami. Eksperci od montażu i wymiany zamków pracujący w Pogotowiu ślusarskim doradzą, jakie zamki do drzwi będą lepsze oraz sprawnie przeprowadzą tę usługę ślusarską. Jeśli chcecie wykonać wymianę zamków Dierre, warto udać się właśnie do takich specjalistów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE