Reklama

Reklama

Nagrzewnice a promienniki gazowe

Opublikowano:
Autor:

Nagrzewnice a promienniki gazowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Urządzania grzewcze sprawdzające się w niewielkich pomieszczeniach okazują się nieekonomicznym i niewydajnym rozwiązaniem w przypadku obiektów średnio- i wielkogabarytowych, takich jak hale czy centra logistyczne. Ogrzewanie promiennikowe i ogrzewanie nadmuchowe są znacznie bardziej efektywne niż konwekcyjne, gdy do ogrzania mamy duże powierzchnie. W ofercie firmy Systema Polska znajdziemy zarówno nagrzewnice jak i promienniki gazowe. Urządzenia te powstały w oparciu o nowatorskie rozwiązania producenta z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów.

Reklama

Nagrzewnice gazowe są urządzeniami, które znajdują zastosowanie w ogrzewaniu obiektów średnio- i wielkokubaturowych. Niewątpliwą ich zaletą jest to, że dzięki nim możemy uzyskać komfort cieplny pracy jednocześnie nie generując wysokich kosztów wiążących się z użytkowaniem. Energia cieplna wytworzona w wymienniku ogrzewa powietrze, które kierowane jest do pomieszczenia bezpośrednio bądź też za pośrednictwem kanałów wentylacyjnych. Oferta firmy Systema Polska obejmuje różne modele nagrzewnic EOLO pozwalające na dobór produktu spełniającego oczekiwania zarówno użytkowników jak i projektantów, dewelopera czy inwestorów. W nagrzewnicach EOLO znajdziemy komponenty takie jak palnik Premix, wymiennik ciepła, termostat, wentylator, sterownik palnika, element rewizji wymiennika i płyta główna. Do montażu nagrzewnic wykorzystywane są podstawy montażowe wewnątrz budynku, podstropowo bądź też na zewnątrz.

Innym rodzajem ogrzewania, które sprawdza się w obiektach takich jak hale magazynowe, produkcyjne czy sportowe jest ogrzewanie promiennikowe. Uzyskiwana w rezultacie spalania gazu energia cieplna emituje fale elektromagnetyczne. Powodują one natychmiastowe odczucie ciepła, odbijają się od napotkanych obiektów i ogrzewają powietrze w sposób wtórny. Promienniki gazowe odznaczają się niewielką bezwładnością, minimalnym hałasem oraz możliwością wydzielenia stref grzewczych w prosty sposób.

Systema Polska oferuje promienniki gazowe dwururowe INFRA BU i INFRA BUAL oraz promienniki gazowe jednorurowe INFRA BM i INFRA BMAL. Portfolio promienników uzupełnia zestaw akcesoriów dla urządzeń, wśród których znajdują się sterowniki cyfrowe i analogowe.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy