Reklama

Nowa wersja Cateromarketu - znanej porównywarki cateringów dietetycznych

Opublikowano:
Autor:

Nowa wersja Cateromarketu - znanej porównywarki cateringów dietetycznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Porównywarki internetowe to narzędzia, dzięki którym zdecydowanie łatwiej i efektywniej możemy przeglądać i zestawiać ze sobą oferty różnych firm z interesującej nas kategorii. Cateromarket to pierwsza i najbardziej zaawansowana porównywarka cateringów w Polsce.

Aktualnie w bazie Cateromarketu jest ponad 300 firm cateringowych, które świadczą swoje usługi na terenie blisko pięciuset miast. Porównywarka właśnie przeszła metamorfozę i zaprezentowała swoim klientom nowy layout oraz udostępniła nowe funkcjonalności. Przekonajmy się dlaczego warto tam zajrzeć!

Szczegółowe opisy, oceny i zdjęcia

Cateromarket gromadzi szczegółowe opisy firm cateringowych z całej Polski oraz drobiazgowo przedstawia ich ofertę. W serwisie możemy więc zarówno poznać historię danej firmy (m.in. jak długo działa na rynku, jakie ma doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, jakich specjalistów zatrudnia), jak i dowiedzieć się, co oferuje (jakie rodzaje diet, w jakich wariantach kalorycznych, z jakimi dopuszczalnymi wykluczeniami). Każda firma cateringowa oceniana jest w sześciu kategoriach: różnorodność, smak, dostawa, estetyka, pudełko i jakość składników. W Cateromarkecie znajdziemy ponadto dużo doskonałej jakości zdjęć, które świetnie ilustrują ofertę poszczególnych firm cateringowych.

Rzetelne opinie ekspertów i użytkowników

Tym, co wyróżnia Cateromarket na tle innych porównywarek, są rzetelne opinie ekspertów, którzy anonimowo testują kolejne diety pudełkowe. Takie szczegółowe opisy, oceny w poszczególnych kategoriach oraz zdjęcia dostarczonych dań to dodatkowe źródło informacji dla klientów, którzy szukają idealnej dla siebie oferty. Tego typu recenzje nie są sponsorowane, dlatego nie musimy zastanawiać się nad bezstronnością i prawdziwością.

Na stronie znajdziemy również opinie użytkowników, którzy zamówili dany catering i postanowili podzielić się swoją opinią i doświadczeniami z innymi. Recenzje użytkowników są starannie filtrowane, by prezentować wyłącznie opnie posiadające wysoką wartość merytoryczną i skupiające się na konkretnym produkcie (diecie) i firmie.

Zamawiaj bezpośrednio w Cateromarkecie!

Możliwość bezpośredniego zamawiania na stronie Cateromarketu to jedna z nowości w funkcjonowaniu serwisu, która maksymalnie ułatwia kupowanie diety pudełkowej. Nie musimy już krążyć między stroną porównywarki, a stronami kolejnych firm cateringowych. Wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje znajdziemy w Cateromarkecie, a przycisk "kup teraz" umożliwi nam zamówienie wybranej diety pudełkowej (łącznie z ustaleniem wszelkich szczegółów, m.in. rodzaju, kaloryczności czy wersji diety) tu i teraz.

Składanie zamówienia w Cateromarkecie jest łatwe i szybkie. Po wybraniu konkretnej firmy cateringowej będziemy mieli do pokonania cztery kroki:

  • wybranie rodzaju diety (większość firm oferuje minimum kilka rodzajów diet, od standardowych, przez odchudzające, do wegetariańskich czy wykluczających),
  • wybranie kaloryczności i/lub ilości posiłków w codziennym menu (zazwyczaj od 3 do 5 posiłków),
  • zaznaczenie okresu, w którym chcemy dostawać dania (w zależności od firmy, catering można zamawiać na okres od 3 dni do nawet 6 miesięcy),
  • dopasowanie diety do własnego kalendarza (określenie pierwszego dnia diety).
W podsumowaniu znajdą się wszystkie zaznaczone przez nas wybory (na każdym etapie zamówienia jest możliwość cofnięcia się do poprzednich kroków i ich edycji) oraz szczegóły dotyczące płatności. Tutaj również będziemy mogli wpisać swoje dane kontaktowe i określić adres dostawy.

Co nowego poza tym?

Layout Cateromarketu został odświeżony i unowocześniony. Strona jest teraz maksymalnie przyjazna dla użytkownika, minimalistyczna i progresywna. Wszystkie standardowe przyciski znajdują się w charakterystycznych dla większości współczesnych serwisów miejscach, co pozwala na intuicyjne korzystanie ze strony. Prosta grafika oraz spokojna kolorystyka - nie męczą oczu.

Istotnym ułatwieniem dla użytkowników jest również usprawnienie wyszukiwarki wbudowanej w stronę, która masa podpowiada catering lub miasto. Wystarczy wpisać trzy pierwsze litery, by rozwinęła się lista sugerowanych nazw firm i/lub miejscowości, które mogą nas interesować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE