Reklama

Nowy sklep z tablicami kredowymi – sprawdź Blackdecor

Opublikowano:
Autor:

Nowy sklep z tablicami kredowymi – sprawdź Blackdecor - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Tablice kredowe to stosunkowo dobrze znane nam produkty, które kojarzymy przede wszystkim ze środowiskiem szkolnym. Dzisiaj pojawiają się jednak również w przestrzeni miejskiej i lokalach usługowych, a nawet w naszych prywatnych domach – w kuchni oraz pokoju dziecięcym. Na uwagę zasługuje więc nowy sklep z tablicami kredowymi Blackdecor, w którym znajdziesz nie tylko wysokiej jakości produkty, ale zapewne mnóstwo inspiracji i pomysłów na wykorzystanie tablic. To bardzo kreatywne miejsce.

Oferta sklepu z tablicami kredowymi

Sklep z tablicami kredowymi Blackdecor swoją ofertę opiera na dwóch rodzajach produktów. Są to tablice kredowe w różnych wariantach oraz wodoodporne markery kredowe. Dodatkowo, w sklepie dostępne są również okładki menu w oryginalnych wzorach, karty i stojaki na menu. Do wyboru są m.in. tablice kredowe ścienne. Mogą być w klasycznym prostokątnym kształcie, oprawione w drewnianą ramę. Występują w wersji czarnej, ale również białej. Ciekawym produktem jest tablica kredowa transparentna wykonana ze szkła. Tablice ścienne mogą przybierać jednak różne kształty, przez co stają się efektowną dekoracją wnętrza. W kuchni świetnie prezentować się będzie tablica w kształcie jabłka, filiżanki czy kawiarki, z kolei w pokoju dziecka balona i kwiatka.

W sklepie z tablicami kredowymi dostępne są również potykacze w drewnianych ramach, szczególnie dobrze odnajdują się w środowisku gastronomicznym. Blackdecor oferuje też tablice kredowe wielofunkcyjne, inaczej modułowe, składające się z kilku takich samych, połączonych ze sobą elementów. Można również zdecydować się na małe tabliczki kredowe stołowe np. do oznaczenia stołów weselnych numerami.

Innowacyjne rozwiązania dla kreatywnych

Blackdecor jako alternatywa dla tradycyjnej kredy proponuje wodoodporne markery kredowe, które nie brudzą dłoni, nie pylą i są odporne na wodę, dlatego zmywamy je tylko specjalnym płynem. Z tego powodu są używane bardzo często do pisania po tablicach, które znajdują się na zewnątrz. Możemy mieć pewność, że treść nie zostanie naruszona nawet podczas opadów deszczu. Co więcej, markery występują w różnych kolorach, zdecydowanie łatwiej się nimi pisze niż kredą, ponieważ trzymamy je w sposób naturalny, jak zwykły flamaster czy długopis.

Tablice kredowe do domu, biura i restauracji

Oferta sklepu z tablicami kredowymi Blackdecor skierowana jest do klientów prywatnych oraz firm. Tablice kredowe mają szeroki zakres wykorzystania. Są doskonałym sposobem na prezentację oferty lokalu gastronomicznego, ale również cennika salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego. W biurach służą do zapisywania podziału zadań oraz kreatywnych pomysłów zespołu i prezentacji projektu. W domu tablice kredowe idealnie odnajdują się w pokoju małego artysty, stwarzając dziecku idealna przestrzeń do kreatywnego tworzenia. Jest duża szansa, że w ten sposób unikniemy rysowania po ścianach. Tablica sprawdzi się ponadto w kuchni do zapisywania przepisów kulinarnych i przedpokoju jako miejsce na ważne rzeczy do zrobienia czy podział obowiązków domowych.

W Blackdecor znajdziesz proste i dobrze znane rozwiązania zarówno w klasycznej, jak i nietypowej wersji. Są tablice kredowe prostokątne, ale i w ciekawych kształtach, a zamiast kredy do pisania firma proponuje niebrudzące dłoni, wodoodporne markery kredowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy