Reklama

Pożyczki przez internet prosto na konto – szybko i wygodnie

Opublikowano:
Autor:

Pożyczki przez internet prosto na konto – szybko i wygodnie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Dla osób składających wniosek w firmie pozbankowej zazwyczaj liczy się czas. Najszybciej i najwygodniej dla nich byłoby, gdyby pożyczki przez internet trafiały prosto na konto bankowe. Mamy dobre informacje: jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna, dokładnie tak się stanie. Co zrobić, żeby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na jej otrzymanie?

Pożyczka online w firmie pozabankowej – dlaczego warto o nią wnioskować?

Pożyczki z firm pozabankowych cieszą się o wiele większą popularnością niż ich odpowiedniki oferowane przez banki. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie nie będzie raczej zaskoczeniem dla nikogo, kto kiedykolwiek próbował wnioskować o pożyczkę w instytucji bankowej. Mnóstwo formalności, długi czas oczekiwania na decyzję, a pomiędzy jeszcze skrupulatne prześwietlanie rejestrów dłużników i sprawdzanie wszystkich zawartych w nich informacji na temat klienta.

Rzeczywistość w firmach nienależących do sektora bankowego wygląda zupełnie inaczej. Wniosek o pożyczkę można złożyć tam o każdej porze, a w wielu miejscach są one rozpatrywane automatycznie od razu po wysłaniu. Bez konieczności dostarczania dokumentów takich jak wyciągi bankowe, zaświadczenia o wysokości zarobków czy potwierdzenia od pracodawcy. Pożyczkodawcy wydają decyzje nawet w ciągu 15 minut od momentu wysłania prawidłowo wypełnionego formularza. Mało tego, pożyczka przez internet przychodzi prosto na konto w banku – nawet tego samego dnia.

Co zrobić, by środki przyznane w ramach pożyczki przez internet jak najszybciej trafiły na konto bankowe?

Jako osoba składająca wniosek w pewnym stopniu masz wpływ na to, ile czasu minie od wypełnienia formularza o przyznanie pożyczki przez internet do momentu, gdy dotrze ona na wskazane przez Ciebie konto.

 1. Przede wszystkim przed wyborem konkretnej oferty pożyczki przez internet jakich wiele znajdziesz na pozyczki360.pl/ranking, sprawdź, w których bankach posiada ona rachunki. Większość pożyczkodawców obsługuje kilka kont albo korzysta z systemu płatności natychmiastowych, dzięki którym środki błyskawicznie trafiają do klientów.
 2. Wybierz firmę pozabankową, która ma konto w tym samym banku co Ty. Znacznie przyspieszy to zaksięgowanie przelewu – nie będzie trzeba czekać na kolejną sesję przychodzącą.
 3. Wielu pożyczkodawców korzysta z systemu szybkich płatności internetowych. Wykonywane za pośrednictwem nich przelewy są księgowane bardzo szybko (w niektórych przypadkach nawet w weekendy). Sprawdź, czy używa ich również wybrana przez Ciebie firma, jeszcze zanim wypełnisz wniosek i zdecydujesz się na jego złożenie.

Wnioskowanie o pożyczki online – co musisz zrobić, aby je otrzymać?

Składanie wniosku wygląda bardzo podobnie w przypadki każdej pożyczki online z porównywarki POŻYCZKI360.PL. Jak przejść przez cały proces, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie?

 1. Wchodzisz na stronę internetową wybranego pożyczkodawcy.
 2. Jeśli pożyczasz u niego po raz pierwszy, zakładasz Konto Klienta lub Profil Klienta. Jeśli korzystałeś już z usług danej firmy, wystarczy się zalogować.
 3. Wybierasz kwotę pożyczki i termin spłaty na wirtualnym kalkulatorze, doskonale widocznym na stronie www pożyczkodawcy.
 4. Klikasz przycisk „Weź pożyczkę” lub „Pożyczam” (w poszczególnych firmach wygląda to inaczej, ale na pewno się nie pomylisz ).
 5. Wypełniasz formularz pożyczkowy (będzie trzeba wpisać tam numer PESEL, numer i serię dowodu osobistego, adres zamieszkania, numer konta bankowego, adres poczty elektronicznej oraz zaznaczyć swoje źródła dochodu). Upewnij się, że wszystko jest prawidłowo wypełnione – w przeciwnym razie Twój wniosek zostanie automatycznie odrzucony.
 6. Dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj je (jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z konsultantem).
 7. Wykonaj przelew weryfikacyjny, który pozwoli pożyczkodawcy potwierdzić Twoją tożsamość. Pamiętaj, że pieniądze muszą zostać przelane z tego samego rachunku, na który chcesz otrzymać środki przyznane w ramach pożyczki.
 8. Wyślij formularz.

To wszystko! Teraz musisz poczekać na zweryfikowanie wniosku przez pożyczkodawcę. Jeśli firma pozabankowa zdecyduje się pożyczyć Ci pieniądze, zlecenie wypłaty pożyczki przez internet na konto podane we wniosku nastąpi w ciągu kilku minut.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy