Reklama

Profile LED do montażu w płytach Armstrong / karton-gips

Opublikowano:
Autor:

Profile LED do montażu w płytach Armstrong / karton-gips - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle W wykończeniu wnętrza dużą popularnością cieszą się płyty sufitowe Armstrong, które pozwalają na ciekawe rozwiązania aranżacyjne, ukrywają niedoskonałości i nierówności właściwego sufitu, można nad nimi schować także wiele nieestetycznych elementów, nadmiar kabli i innych akcesoriów systemu oświetleniowego czy nagłośnieniowego. Warto tez zadbać o to, by takie płyty były idealnie skomponowane z odpowiednimi źródłami światła. Dzięki temu uzyskamy nie tylko funkcjonalny sufit, ale również efektowne oświetlenie wnętrza.

Do wykończenia sufitu wykonanego z płyt Armstrong warto jest dobrać profile LED przeznaczone do montażu w płytach gipsowo-kartonowych. Są one wykonane z wysokiej jakości komponentów, doskonale wyprofilowane i wyposażone we wszystkie elementy, które są niezbędne do szybkiego i prawidłowego montażu. Profile LED oferowane na stronie illuminations.pl są bardzo eleganckie, praktyczne i funkcjonalne.

KOZEL profil do płyt amstrong

Choć umieszczone w nich taśmy z diodami LED wydają się niewielkie i niepozorne, całość daje bardzo mocne, intensywne światło, co sprawia, że profile mogą być dobrym głównym oświetleniem we wnętrzu.

RAM-KOZE lampa led profil do płyt karton - gips

Profile LED z oferty firmy RESTAN do montażu w płytach sufitowych są tak zaprojektowane, aby jednocześnie mogły pełnić funkcję oprawy. Pozwalają na tworzenie przeróżnych, efektownych rozwiązań oświetleniowych, w których można używać naprawdę niewielkich źródeł światła. Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych.

MOD-100 lampy do karton-gips, płyt amstrong

Dużą zaleta profili jest możliwość ich bliskiego montażu przy płytach gipsowo-kartonowych czy innych materiałach. Diody LED dają bowiem bardzo mocne światło, ale jednocześnie nie nagrzewają się, nie stwarzają wiec zagrożenia pożarowego.

KOZMA wąski profil LED do płyt karton - gips

Dużą zaletą wykorzystania profili LED do oświetlenia wnętrza jest również ich energooszczędność, co w połączeniu z wysoką estetyką i funkcjonalnością powoduje, że wydają się być idealnym i optymalnym rozwiązaniem oświetleniowym, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE