Reklama

Program do podsłuchiwania telefonu partnera

Opublikowano:
Autor:

Program do podsłuchiwania telefonu partnera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle

W filmach i powieściach sensacyjnych podsłuchanie czyjegoś telefonu bardzo często wymaga dostępu do specjalistycznego i niezwykle drogiego sprzętu oraz dużych umiejętności informatycznych. W praktyce natomiast do skontrolowania czyjegoś telefonu wystarczy... tania aplikacja.

  1. Łatwy sposób na podsłuchanie telefonu partnera
  2. Kontrola pracowników z wykorzystaniem podsłuchu
  3. Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Jest to świetna wiadomość dla pracodawców, którzy chcą się upewnić, że ich pracownicy nie działają na niekorzyść firmy lub osób, które podejrzewają swoją drugą połówkę o zdradę. To jednak zaledwie dwie z wielu sytuacji, w których podsłuch może okazać się niezwykle przydatny.

Łatwy sposób na podsłuchanie telefonu partnera

Niektórzy potrafią całymi latami ukrywać zdradę. Czasami robią to dlatego, że nie chcą ranić drugiej osoby, a czasami taka sytuacja jest dla nich po prostu korzystna. Niezależnie jednak od intencji, druga osoba ma prawo wiedzieć, że coś jest nie tak. Problem w tym, że podejrzenie zdrady trudno jest zazwyczaj udowodnić, a próby wspólnego omówienia problemu najczęściej prowadzą jedynie do kłótni. W takim przypadku podsłuch do telefonu, który można kupić za niewielkie pieniądze i łatwo zainstalować to świetny wybór. Najczęściej wystarczy zaledwie kilka dni, aby przekonać się, czy podejrzenia o zdradę były uzasadnione, czy też nie są poparte żadnymi dowodami. Oprócz podsłuchiwania telefonu można również znaleźć programy, które pozwolą sprawdzić komputer partnerki lub partnera. Warto rozważyć taki zakup w sytuacji, gdy podsłuch do telefonu męża okaże się niewystarczający, a wciąż będzie się miało jakieś podejrzenia. W skrajnych sytuacjach można też dokupić lokalizator GPS. Warto to zrobić, jeżeli będziesz chciał zdobyć dodatkowe dowody oprócz tych, które dostarczył podsłuch telefonu żony.

Kontrola pracowników z wykorzystaniem podsłuchu

Coraz częściej po podsłuch na telefon zgłaszają się również firmy. W ich przypadku szpiegowanie telefonu ma na celu zabezpieczenie się przed nieuczciwymi pracownikami. Najczęściej takie aplikacje instalowane są w telefonach nowo zatrudnionych osób lub pracowników z dłuższym stażem, wobec których pojawiły się jakieś podejrzenia. Bezpodstawne oskarżenie kogoś o przekazywanie poufnych danych konkurencji może przełożyć się na kosztowny proces lub utratę dobrego pracownika. Zanim więc kierownik działu lub szef firmy podejmie jakiekolwiek działania, powinien przetestować podsłuch. Instalacja aplikacji ze strony https://podsluchy24.pl/ będzie o tyle prosta, że obecnie praktycznie wszystkie firmy zaopatrują zatrudniane osoby w telefony, więc zanim przekaże się telefon, wystarczy uruchomić na nim podsłuch android.

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Kolejną sytuacją, w której przyda się wiedza na temat tego, jak podsłuchać telefon jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. Jeszcze kilka - kilkanaście lat temu ceny telefonów były na tyle drogie, że dzieci i młodzież zazwyczaj nie miały do nich dostępu. Teraz jednak coraz częściej dzieci chodzą z telefonami nie tylko do szkół, ale nawet do przedszkoli. Teoretycznie daje to rodzicom możliwość zadzwonienia lub napisania do dziecka w dowolnym momencie, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeżeli jednak dziecko nie odbiera, rodzice często wpadają w panikę. Wówczas można wykorzystać podsłuch telefonu i po prostu upewnić się, że dziecko nie potrzebuje pomocy. Dodatkowo instalując zawczasu program, który pozwoli wykonać podsłuch rozmów, będziesz mógł kontrolować, czy twoja pociecha nie zadaje się z nieodpowiednimi osobami.

Program przygotowany jest dla osób i firm, które chcą monitorować własny sprzęt komputerowy i telefoniczny. Program dedykowany jest dla: rodziców i opiekunów chcących mieć własne dzieci i wykorzystywane przez nie komputery, smartfony oraz tablety pod stałą obserwacją rodzicielską osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń monitoring komputerów, smartfonów oraz tabletów w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym fakcie. Nie dozwolone jest instalowanie oprogramowania na urządzeniach osób trzecich. Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE