Reklama

Przesyłki kurierskie dla firmy - czy kierować się przy wyborze?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Przesyłki kurierskie dla firmy - czy kierować się przy wyborze? - Zdjęcie główne

Przesyłki kurierskie dla firmy - czy kierować się przy wyborze?

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Koszt pojedynczej przesyłki kurierskiej może czasami nieprzyjemnie zaskoczyć, ale nie jest to cena, która rozbija budżet. Jeśli jednak kurierskie przesyłki nadaje się w firmie codziennie i to często w niemałych ilościach, to tania paczka ma ogromne znaczenie dla kształtu budżetu biurowego lub e-commerce. Jak taką znaleźć?

Tanie przesyłki kurierskie — jak optymalizować koszty?

Wysyłka paczek to dziś usługa, która cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że tani kurier jest poszukiwany przez wszystkich. Dynamiczny rozwój modelu home office, a także sprzedaży e-commerce sprawił, że zainteresowanie sklepów internetowych, kancelarii, biur rachunkowych, firm produkcyjnych znacząco wzrosło. Spora ilość paczek wysyłana codziennie tylko wzmacnia oczekiwanie, że pocztą obsługiwał będzie tani kurier krajowy lub międzynarodowy. Jak pokazują cenniki wszystkich największych firm kurierskich, znalezienie taniego kuriera nie jest jednak proste.  Dobrym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z firmy oferującej kompleksową opiekę logistyczną. Bez zbędnych formalności możesz liczyć na znalezienie najlepszej oferty kurierskiej na rynku, troskę o doręczenie przesyłki w terminie, kompleksowość i odciążenie cię od obowiązku kontroli nad paczką. Taką usługę oferują np. https://pakersi.pl/

Przesyłki paletowe lub inne niestandardowe formaty?

Korzystając z usług firmy kompleksowo przejmującej opiekę nad twoimi przesyłkami, zyskujesz: profesjonalną obsługę w połączeniu z najlepszymi cenami za usługi kurierskie na rynku (dostosowane oczywiście do typu twoich przesyłek), kreatywnego opiekuna po stronie firmy zarządzającej przesyłkami, jak i opiekuna po stronie przewoźnika,  możliwość wypracowania indywidualnych warunków umowy w przypadku stałej współpracy. Plusem jest także to, że niezależnie od tego, jak bardzo duża jest twoja przesyłka, jak bardzo nietypowa, możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie w rozwiązaniu problemu zamiast krótkiego stwierdzenia, że "takich paczek nie przyjmujemy".

Jak znaleźć najtańsze przesyłki kurierskie?

Najtańszy kurier rzadko kiedy znajduje się sam. Ponadto, jeden typ paczki tańszy jest tu, drugi u innego przewoźnika. Jak nad tym zapanować? Skorzystać pomocy profesjonalistów, którzy zdejmą z ciebie szereg zadań związanych z obsługą i nadawaniem paczek, a przede wszystkim wskazywaniem przewoźnika. Taka współpraca z pośrednikiem w tym przypadku bardzo się opłaca — tak finansowo, jak i pod względem oszczędzania własnych zasobów ludzkich firmy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE