Reklama

Sale szkoleniowe i konferencyjne

Opublikowano:
Autor:

Sale szkoleniowe i konferencyjne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Spotkania, konferencje, kongresy – to wydarzenia specyficzne, którym zawsze należy nadać odpowiednią oprawę. Często organizatorzy tego rodzaju przedsięwzięć zastanawiają się nad tym, gdzie powinny się one odbywać. Znalezienie trafnej odpowiedzi bywa problematyczne, ponieważ na rynku działa stosunkowo niewiele ośrodków, które byłyby w stanie zaspokoić potrzeby wymagających Klientów. Jednak w większych polskich miastach ich wskazanie nie jest już tak trudne. Doskonałym przykładem może być Poznań, w którym działa Collegium Da Vinci – jedna z najwyżej notowanych niepublicznych uczelni humanistycznych w kraju. Co jednak ma wspólnego z organizowaniem konferencji?

Elastycznie i nowocześnie

Okazuje się, że całkiem sporo. Uczelnia dysponuje szeroką gamą sal o różnych gabarytach, w których mogą odbywać się rozmaite wydarzenia z zakresu wymienionego na samym początku. Obiekt posiada aż dziewięć gotowych do użytku sal dedykowanych konferencjom, a ponadto aż 29 sal odpowiednich dla warsztatów oraz szkoleń. Tym samym Klienci mogą być spokojni o to, że w tej jednej lokalizacji uda się zorganizować eventy w sposób kompleksowy. Elastyczność jest na tyle duża, iż bez większych przeszkód w obiekcie może odbywać się kilka odrębnych wydarzeń równolegle.

Każdy, kto zajmował się organizowaniem konferencji czy kongresu wie, jak istotne jest zaplecze techniczne. Pomieszczenia można uznać za kluczowe, ale jeśli nie pójdzie za nimi odpowiednia infrastruktura, to żaden event nie ma szansy spełnić oczekiwań uczestników. W tym przypadku nie trzeba się o żaden z tych aspektów martwić. Wchodząc na stronę Collegium Da Vinci, na której prezentowana jest całość oferty, można dowiedzieć się o nowoczesnym wyposażeniu. Sprzęt komputerowy, multimedialne projektory, profesjonalne nagłośnienie – to wszystko jest dostępne.

Centrum otwarte na każdego

Światowy standard w organizowaniu wydarzeń konferencyjnych jest dziś w Polsce obecny i nie ma co do tego wątpliwości. Takie miasto jak Poznań nie może w tym względzie odstawać, chociażby z uwagi na tradycje naukowe, biznesowe czy handlowe. Kompleks funkcjonujący w obrębie uczelni zaspokaja potrzeby środowisk akademickich, ale także biznesu czy sektora NGO. Każdy zainteresowany podmiot może zrobić użytek z kapitalnie wyposażonych sal położonych w bardzo dogodnej lokalizacji. Dojazd nie stanowi problemu, a bliskość Starego Rynku, dworca oraz poznańskich hoteli to dodatkowe atuty. Bezpłatny parking też jest wart wymienienia.

Potrzeby odwiedzających kongresy czy inne spotkania są różne – pod uwagę wzięto również osoby niepełnosprawne. Budynek jest dostosowany do ich wymagań, dzięki czemu poruszanie się na przykład wózkiem inwalidzkim nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W czasie pobytu na terenie centrum uczestnicy wydarzeń mogą poczuć się głodni. Na miejscu nie zabraknie bufetu oferującego smaczne dania lunchowe oraz pożywne przekąski. Tym samym kompleks może zapewnić też obsługę cateringową dla gości konferencyjnych. To składa się na kompletną ofertę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE