Reklama

Schody Projekt. Nowa jakość w produkcji schodów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Schody Projekt. Nowa jakość w produkcji schodów - Zdjęcie główne

Schody Projekt. Nowa jakość w produkcji schodów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Schody Projekt to sprawdzony system, w którym przy pomocy projektanta zaprojektujesz schody metalowe bądź schody drewniane.

Projektowanie schodów dla zakładów stolarskich

Schody Projekt to serwis, który powinni obowiązkowo polubić właściciele zakładów stolarskich. W większości w ofercie znajdują się schody drewniane - czy to schody zabiegowe, schody wspornikowe czy schody policzkowe. Projekty wstępne, które każdy klient chce zobaczyć, kosztują czas i pieniądze. Szczególnie w budownictwie jednorodzinnym ważny jest czas, bo inwestorom zależy na szybkim wprowadzeniu się. Co robić? Skorzystać ze Schody Projekt.

Wizualizacja, którą zapewnia Ci Schody Projekt pozwoli klientom spojrzeć na projekt oraz spodziewany efekt końcowy. Możesz zaprojektować schody praktycznie od ręki. W wizualizacji 3D możesz pokazać inwestorom kolor użytego drewna, balustrad. Możesz nawet pokazać takie dodatki, jak podświetlenie LED, bolce czy zabudowy pod schodami. 

Projekt schodów

Szybszy projekt to szybsza decyzja klienta i możliwość wzięcia większej ilości zleceń. Jeśli do tego dodasz pliki DXF, które w łatwy sposób pozwolą Ci przy użyciu maszyny CNC wyciąć stopnie, podstopnie, balustrady czy słupki, możesz myśleć o rozwoju biznesu w kierunku - schody metalowe.

Nie tylko schody drewniane. Schody metalowe

Schody Projekt to także projektowanie schodów metalowych, bardzo popularnych w ostatnim czasie. Możesz zaprojektować na przykład schody z policzkami ze stali, gdzie policzek będzie miał 12 mm, a balustrady wykonasz ze szkła, prętów i tralek metolowych. Istnieje także opcja wypełnienia z blachy ażurowej. W Twoim domu możesz mieć schody policzkowe typu zigzak lub też schody na profilu stalowym. W ramach projektu Schody Projekt możesz zobaczyć nawet kolor konstrukcji. Będziesz pewien, że przy tak zaprojektowanych schodach wszystko będzie bezpieczne i dostosowane do Twojego wnętrza. 

Zrób sobie projekt schodów - sam!

Schody wewnętrze i ich projekt możesz zrobić sam. Teraz to możliwe dzięki Schody Projekt. Schody wewnętrzne - schody kręcone, wachlarzowe czy samonośne możesz z marzeń wcielić w rzeczywistość. Wystarczy, że znasz podstawowe wymiary, typ schodów, który chcesz mieć w domu (z podestem, zabiegowe i gięte) oraz rodzaj balustrady czy kąt nachylenia i już możesz rozpocząć przygodę z byciem swoim własnym projektantem.

Miej wpływ na szczegóły projektu i kiedy wszystko masz dopięte na ostatni guzik - szukaj wykonawcy. Nigdy Twój wpływ na schody w Twoim domu nie był tak wielki. Dzięki Projekt Schody przywieziesz wykonawcy gotowy szablon. Miłego projektowania stopni - do nieba. 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE