Reklama

Serwis iPhone - wymiana szybki i nie tylko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Serwis iPhone - wymiana szybki i nie tylko - Zdjęcie główne

Serwis iPhone - wymiana szybki i nie tylko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Serwis iPhone oferuje wymianę szybki w telefonie i nie tylko. Sprzęt Apple, który zyskał sławę na całym świecie jest znany mocnych procesorów, bardzo dobrych aparatów i wytrzymałych produktów. Jednak jak każde urządzenie, tak samo iPhone, narażone są na niespodziewane awarie bądź upadki, które powoduję pęknięcie szybki. Wymiana szybki w telefonach serii iPhone może okazać się kosztowna, ale daje gwarancję na oryginalne części, które pomogą służyć kolejne lata.

Serwis iPhone - gwarancja niezawodności

Podczas awarii iPhone'a lub pękniętej szybki warto odwiedzić autoryzowany serwis Apple, by pracownicy mogli oszacować koszt naprawy. Jednak można to załatwić również przez Internet, wysyłając do zniszczony smartfon do serwisu dzięki usłudze kuriera, tzw. naprawa wysyłkowa. W autoryzowanym serwisie Apple wymienisz szybkę na oryginalną lub zamiennik do wszystkich modeli (iPhone SE, iPhone XS, iPhone X, iPhone 7 plus, iPhone 8 iPhone XR). Naprawa ekranu to usługa, którą najlepiej wykonają autoryzowane serwisy. Niezależnie od rodzaju naprawy, na wykonaną usługę klient otrzymuje co najmniej trzymiesięczną gwarancję.

Naprawa iPhone - wymiana szybki i inne awarie

By wymienić szybkę w autoryzowanym serwisie możesz skorzystać z darmowego kuriera. Możesz naprawić swojego smartfona korzystając z oryginalnych części, ale dostępne są również części zamienne, które są tańsze. Możesz wymienić szybkę w najnowszych modelach - wymiana szybki iPhone 11 Pro, dostępna jest również wymiana tylnej części w przypadku modeli posiadających szkło również z tyłu - wymiana tylnej szybki iPhone 12. Korzystając z tego typu usług nie zapomnij, iż wśród sprzętu Apple (tj. MacBooki, Apple Watch, iPad) dostępne są usługi takie jak: wymiana baterii, wymiana klawiatury, niezależnie od tego czy awaria wynika z uszkodzenia mechanicznego, czy zużycia sprzętu w wyniku długotrwałej eksploatacji.

Serwis Apple - naprawa innych urządzeń Apple

Firma Apple opisuje każde awarie jakie mogą napotkać urządzenie Apple. Wymiana szybki iPhone to jednak najczęstsza z awarii wśród użytkowników sprzętu tej firmy. Posiadacze zegarków Apple Watch mogą również wymienić rozbitą szybkę - wymiana szybki apple watch. Pora na wymianę baterii często występuje wśród użytkowników MacBooka lub iPada. Większość napraw się po prostu opłaca, ponieważ użytkownicy sprzętów firmy Apple wiedzą, że to wytrzymały sprzęt i będzie działać długo nawet po małej stłuczce lub awarii. Zamów darmowego kuriera i skorzystaj z pomocy autoryzowanego serwisu w przypadku drobnych napraw lub awarii sprzętu.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE