Reklama

Styl francuski we wnętrzach - inspiracje

Opublikowano:
Autor:

Styl francuski we wnętrzach - inspiracje - Zdjęcie główne

Styl francuski we wnętrzach - inspiracje

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Styl francuski we wnętrzach wciąż jest popularny. Może jednak przybierać różne oblicza. Może onieśmielać barokowym przepychem, innym razem może uwodzić zapachem lawendy lub sielskim klimatem wprost z Prowansji. Styl francuski w paryskim wydaniu może zachwycać doskonałym smakiem i niewymuszoną elegancją. Jak wyglądają mieszkania Paryżan? Co decyduje o tym, że mają one tyle klasy, uroku i stylu? Czy możliwe jest urządzenie mieszkania w stylu paryskim, nie mieszkając w Paryżu?

Styl paryski – czym się charakteryzuje? 

Styl paryski stawia przed nami wyzwania, podobne do stylu loftowego. Żeby urządzić wnętrze w stylu paryskim zgodnie z jego zamierzeniami, na dodatek zrobić to prawidłowo, ważna jest właściwa przestrzeń. Pamiętajcie, aby urządzając paryskie wnętrza pamiętać o doborze właściwego oświetlenia, które skutecznie podkreśli funkcjonalność wnętrz. Designerskie oświetlenie doskonale uzupełni każdą aranżację. Jeśli szukasz lamp najwyższej jakości, sprawdź salon oświetleniowy warszawa.  

W mieszkaniach, urządzonych w stylu paryskim to przede wszystkim architektura. Wysokie sufity, duże okna i ściany ozdobione sztukaterią. Znajdziesz tu także marmurkowe kominy i parkiety, ułożone w jodełkę. Jak nietrudno się domyślić, największe pole do popisu mają oczywiście właściciele i mieszkańcy starych, zabytkowych kamienic. Jednak nie oznacza to, że mieszkańcy bloków i małych mieszkań nie mogą sobie pozwolić na odrobinę luksusu.  

Jakie elementy pasują do wnętrz w stylu francuskim? 

Francuski styl zapewnia oszałamiającą równowagę pomiędzy wyrafinowaniem a różnorodnością stylów, włączając śmiałe nowe style, które płynnie łączą się z bardziej tradycyjnym wzornictwem, zapewniając szykowną i stylową paletę. 

Francuskie wnętrza mają ten powab poprzez tworzenie przestrzeni, które integrują oryginalny styl z małymi insynuacjami splendoru, odzwierciedlając autentyczne pragnienia i pasje ich właścicieli.  Wszystko wydaje się naturalne, łączą stare z nowym i pozwalają unikalnym kawałkom uzupełniać się nawzajem i stać razem, a nie "dopasowywać". 

Wnętrza w stylu francuskim – z miłości do wyrafinowanego stylu 

Czasami klasyka jest najlepszą opcją! Trendy mogą przychodzić i odchodzić, ale klasyka zawsze pozostanie. Oczywiście, będziesz chciał aktualizować swoje meble i elementy oświetlenia w miarę upływu lat, ale jeśli zawsze wybierasz klasykę, będziesz o krok bliżej, aby Twoje wnętrza były jak najbardziej francuskie. 

Chociaż paryskie domy nie mają jednego stylu, każdy z nich czerpie z francuskiej dbałości o szczegóły, odzwierciedlając jednocześnie najgłębsze pragnienia i najpotężniejsze pasje ich mieszkańców. W tych paryskich mieszkaniach i domach zobaczymy, że francuski styl polega na łączeniu starego z nowym i pozwalaniu unikalnym elementom uzupełniać się nawzajem, tworząc niezwykle efektowne wykończenia wnętrz.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE