Reklama

Svenson - specjaliści od wypadania włosów

Opublikowano:
Autor:

Svenson - specjaliści od wypadania włosów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle

Klinik leczących przypadki wypadania włosów jest wiele, ale niewiele z nich może szczycić się tak wieloletnią tradycją. Działająca na terenie Niemiec i Szwajcarii firma Svenson istnieje od kilkudziesięciu lat, w tym czasie zdołała pomóc setkom osób borykających się z problemem wypadania włosów. Zatrudnieni w firmie specjaliści są osobami szukającymi skutecznych rozwiązań realnych problemów ludzi dotkniętych wypadaniem włosów i łysieniem, mężczyzn i kobiet w każdym wieku. W jaki sposób realizują swoją misję dostarczania swoim klientom najlepszych dostępnych rozwiązań spośród tych, jakie można znaleźć na rynku?

Skuteczna diagnoza kluczem do sukcesu

Przyczyn przedwczesnego wypadania włosów może być wiele. Nadmierny stres, genetyka, sprawy hormonalne związane z ciążą i cały szereg innych czynników wpływa na to, że pojawia się łysienie, zarówno u mężczyzn i u kobiet. na różnych sposobów, staram się najpierw dokładnie zdiagnozować przyczynę się zgłaszających po poradę. Wypracowany przez lata praktyki fryzjerskiej i wieloletnie badania praktykujących fryzjerów i lekarzy dermatologów pozwalają firmie na odpowiednie dopasowanie kuracji do każdego przypadku z osobna. W swoich działaniach pracownicy firmy Svenson wybierają jedynie naukowe metody, oparte o potwierdzone klinicznie badania prowadzone w kilku europejskich krajach.

Wypadanie włosów u pań

Svenson zajmuje się również problemami pań. Wypadanie włosów u kobiet to wciąż jeszcze nie do końca zbadany obszar, wiele firm nie świadczy żadnych usług dla kobiet. Pracownicy Svenson są pionierami w tworzeniu naukowych badań, dzięki którym mogą skutecznie pomagać wszystkim paniom szukającym pomocy w rozwiązaniu problemów z nadmiernym wypadaniem włosów. W oparciu o własne badania kliniczne i wiedzę fachową zatrudnionych w Svenson specjalistów osiągane są rezultaty niedostępne dla innych. Dziś dostępne jest rozwiązanie dla problemów z wypadaniem włosów u każdego, o czym można przekonać się dzięki konsultacjom w jednej z prowadzonych przez firmę Svenson placówkach na terenie Niemiec i Szwajcarii.

Jak przebiega diagnostyka wypadania włosów?

Niemiecka firma zajmuje się leczeniem przypadłości nadmiernego wypadania włosów od przeprowadzenia diagnostyki według reguł własnego autorstwa. Takie badanie wstępne jest konieczne przede wszystkim po to, by specjaliści mogli dobrać najbardziej odpowiednią metodę leczenia do potrzeb swoich klientów. Na taką można umówić się w jednej z klinik prowadzonych przez firmę Svenson na terenie Niemiec, wszelkie szczegóły omawiając przez telefon lub za pośrednictwem internetu. Całe spotkanie trwa krótko, jest to wywiad z pacjentem, pobranie próbki włosów a także umożliwia przetestowanie autorskiego preparatu firmowego, skutecznego nie tylko przeciw wypadaniu włosów, ale też korzystnie działającego na odrastanie włosów, które już wypadły. Osoby dotknięte przypadłością wypadania włosów mogą w ten zupełnie bezpieczny i całkowicie bezpłatny sposób sprawdzić czy oferowana przez firmę Svenson kuracja będzie dla nich odpowiednia. Niemiecka firma zapewnia, że jej produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i, co równie ważne, naprawdę skuteczny. Chcąc się przekonać o prawdziwości tych słów wystarczy skierować się do jednego z oddziałów firmowych na terenie Niemieckiej Republiki Federalnej i poddać badaniu diagnostycznemu w trakcie konsultacji. Można także skorzystać z konsultacji online, by umówić się na pierwszą, całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą do niczego wizytę. Zatrudnieni w firmie specjaliści są w stanie znaleźć rozwiązanie problemów osób dotkniętych wypadaniem włosów.

Sposoby leczenia wypadania włosów w Svenson

Zagęszczanie włosów

W prowadzonych przez Svenson klinikach, umiejscowionych w 16 miastach na terenie całej Republiki Federalnej Niemiec, pracownicy zajmują się pomocą również tym osobom, które chciałyby skorzystać z usługi zagęszczania włosów. Podobnie jak ma to miejsce w innych formach leczenia przypadłości wypadania włosów, również zagęszczanie włosów rozpoczyna się od bezpłatnych konsultacji.

W trakcie pierwszego spotkania pobierane są próbki włosów. Ich analiza pozwala na lepsze dopasowanie rodzaju włosów do indywidualnych potrzeb klienta. Preparaty kliniczne są przeznaczone do tego, by skutecznie pomagały w usunięciu miejsc o nadmiernie przerzedzonych włosach. Jak zapewniają pracownicy firmy, regularne stosowanie preparatu opracowanego w firmowych laboratoriach daje pożądane rezultaty i tym samym stwarza poczucie realnego rozwiązanie problemu z wypadaniem włosów.

Aby skorzystać z tego, co oferuje firma w kwestii zagęszczania włosów dla klientów należy umówić się na pierwszą diagnostyczną wizytę w jednym z oddziałów firmy, rozsianych w 16 miejscach na terenie Niemiec. Osoby chcące bardziej szczegółowych informacji mogą skonsultować się telefonicznie lub online z dostępnymi konsultantami firmy, którzy będą w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.

Systemy włosów

Systemy włosów to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się operacji w warunkach klinicznych. To także świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie czują się dobrze z perspektywą noszenia peruki. Oferowane przez Svenson systemy włosów to nic innego jak doczepiane w odpowiedni sposób naturalne włosy, które pozwalają ukryć miejsca dotknięte wypadaniem włosów. Nadmiernie przerzedzone miejsca na głowie zostają zakryte poprzez zaczepienie naturalnych włosów wysokiej jakości. Trzeba przyznać, że specjaliści firmy Svenson czynią wszystkie wysiłki, aby jak najlepiej dobrać kolor, fakturę i grubość włosów do naturalnych włosów klienta lub klientki. W rezultacie stworzone przez nich systemy włosów są zasadniczo nieodróżnialne od włosów naturalnych. Korzystający z usługi systemu włosów czują się naturalnie i bez konieczności poddawania się chirurgicznym zabiegom. Osoby w podobny sposób chcące rozwiązać osobisty problem z wypadaniem włosów, powinny zwrócić uwagę na to, co systemy włosów mogą im zaoferować. Warto pamiętać o tym, że każdy przypadek jest inny i wymagać będzie innego rozwiązania. Jedno jest pewne - nie należy marnować czasu i już dziś zamówić wizytę u specjalisty.

Operacyjne wszczepianie włosów

Zdecydowanie się na skorzystanie z tej usługi w firmie Svenson pozwala na uzyskanie najlepszych wyników, dostępnych teraz w atrakcyjnej cenie, która nie zrujnuje domowego budżetu. Zabiegi operacyjnego wszczepiania włosów wykonywane są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, co zapewnia powodzenie całej operacji. Wszystkie zabiegi operacyjne prowadzone są w klinikach dostosowanych do potrzeb pacjentów, zarówno przed jak i w czasie po operacji.

Peruki dla osób po chemioterapii

Rośnie liczba osób, dla których wypadanie włosów i przyśpieszone łysienie głowy jest poważnym problemem. Częstą przyczyną wypadania włosów są silne leki. Skutki uboczne zażywania leków oznaczają znaczny lub nawet całkowity ubytek włosów. Często jest to stan przejściowy, który mija po zakończeniu leczenia. Osobom w takiej sytuacji są polecane peruki na indywidualne zamówienia. Dostępne w klinikach Svenson peruki charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i zapewniają długotrwałe noszenie. Starannie dobrane włosy wykorzystywane do tworzenia peruk pozwalają na uzyskanie dobrego wyglądu i polepszenie własnego samopoczucia. Wszyscy potrzebujący tego rodzaju rozwiązania mogą liczyć na fachowe doradztwo w wszystkich kwestiach, które wymagają wyjaśnienia.

Odpowiednie peruki można z powodzeniem dobrać w jednym z salonów perukarskich. Takie salony Svenson prowadzone są w czterech niemieckich miastach. Dortmund, Monachium Lipsk i Kolonia to miejsca, gdzie możliwe jest rozwiązanie w przypadku wypadnięcia włosów poprzez chemioterapię. Dla uzyskania jak najlepszego efektu końcowego specjaliści firmowi indywidualnie dopasowują do potrzeb i kształtu głowy gotową perukę.Ponadto Svenson oferuje osobom dotkniętym wypadnięciem włosów po chemioterapii odpowiednio przygotowane peruki z włosów naturalnych lub sztucznych. W gestii klienta należy zdecydowanie się na wybór odpowiedniego materiału koloru włosów i fryzury jaką będzie nosić.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE