Reklama

Reklama

Tona karmy dla czworonogów - finał akcji "Puszka dla pustego brzuszka"

Opublikowano: 28 października 2017 21:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Po niemal dwóch miesiącach dobiega koniec akcji "Puszka dla pustego brzuszka". W jej ramach wszyscy, którym nie jest obojętna sytuacja bezdomnych zwierząt, zebrali ponad tonę karmy oraz całą masę koców, kołder i akcesorów dla bezdomnych zwierzaków.

Reklama

Góra jedzenia oraz akcesoria zbierane były od początku września przez partnerów akcji - Auto Spa Kutno (ul. Kasztanowa 80), Cyberkulturę (ul. Barlickiego 1) oraz Moto Pub Garage (ul. Grunwaldzka 37). Do wydarzenia przyłączyły się również Media Distribution, Taxus oraz szkoły i przedszkola, które stanęły na wysokości zadania. Tona dla niektórych jest górą, dla innych czubkiem góry (lodowej)...

- Zwierzakom warto jest pomagać. One nie wzięły się z kosmosu - często są skutkiem nieprzemyślanych decyzji ludzi, którzy jednak w przeciwieństwie do nich mają rozum i wolną wolę podobno... Niestety, często okazuje się, że teoria nie idzie z praktyką - komentuje biorąca w akcji udział pani Joanna.

Akcja "Puszka dla pustego brzuszka" dobiegła końca, ale nadal namawiamy do niesienia pomocy zwierzakom. Kto jak nie my?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +2 / -2

    nieznośna lekkość bytu

    Tak gwoli ścisłości to byłem i na Kasztanowej i na Grunwaldzkiej i nikogo tam nie zastałem. Obiekty zamknięte a informacji zero. Dopiero na Barlickiego przyjęto ode mnie karmę i z miłym młodym człowiekiem mogłem pogadać jak ta akcja się rozwija.