Reklama

Unikalne cechy składanych telefonów 2022

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Unikalne cechy składanych telefonów 2022 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Unikalne cechy składanych telefonów 2022

Unikalne cechy składanych telefonów 2022

Składany smartfon to innowacyjny wynalazek. Czy wiesz, kto wprowadził składane smartfony? Został po raz pierwszy wprowadzony przez chińską firmę Royole w listopadzie 2018 r. Następnie wiele znanych firm, takich jak Samsung, Oppo, Huawei i wiele innych, wprowadziło swoje smartfony.

Jeśli jesteś użytkownikiem składanego smartfona, powinieneś znać jego zalety i ukryte funkcje.

W tym artykule omówimy unikalne cechy telefonów składanych w 2022 roku.

Brzmi interesująco?

Zanurzmy się!

Unikalne cechy składanych telefonów

Na dzisiejszym rynku składane smartfony szybko się rozwijają. Aby sprostać dzisiejszym potrzebom użytkowników smartfonów, producenci smartfonów słuchają i udoskonalają składane wrażenia użytkownika. Ludzie chcą teraz telefonów, które mogą płynnie przełączać się między pracą, zabawą, udostępnianiem i wszystkim. Chcą telefonów, które w każdej chwili mogą dostosować się do ich życia. Chcą składanych telefonów, które umożliwiają efektywną wielozadaniowość i różnorodną rozrywkę.

Oto kilka unikalnych cech składanych telefonów:

 

  • Duży wyświetlacz

To pierwsza zaleta składanego smartfona. Urządzenie oferuje duży ekran, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w kieszeni lub torbie. Masz smartfona o standardowych wymiarach, który zajmuje niewiele miejsca po otwarciu go pionowo.

Smartfon z poziomym otworem ma ekran o unikalnych wymiarach pomiędzy telefonem a tabletem, ale różni się od „phabletu”. Wszystkie mają składany ślad podobny do zwykłego telefonu.

 

  • Inteligentne funkcje

Obecnie Apple nie inwestuje w tym segmencie. Z tego powodu składane telefony oferują wersję Androida, która w pełni wykorzystuje te „podwójne ekrany”. Wielozadaniowość jest teraz łatwiejsza. Na każdej połowie ekranu możesz otworzyć inną aplikację: oglądać wideo na YouTube i jednocześnie przeglądać Twittera lub szukać czegoś w Google podczas korzystania z edytora tekstu.

Dla profesjonalistów składany smartfon oferuje wystarczającą wydajność, aby być ekscytującym wyborem. Pomimo złożenia urządzenie nadal wyświetla informacje na froncie. Smartfon ma wyrafinowany design, który czyni go niezwykle użytecznym.

 

  • Mocna i trwała bateria

Składany telefon ma zazwyczaj dużą baterię i doskonałą żywotność ze względu na duży format. Podobne stwierdzenie można powiedzieć o procesorze i pamięci masowej. W porównaniu do konwencjonalnych smartfonów składane smartfony mają więcej mocy, pamięci RAM i pamięci wewnętrznej

Ponadto materiał składanego parawanu jest bardziej odporny na wstrząsy niż w przypadku tradycyjnego parawanu. Ponieważ ekran nie jest bezpośrednio wystawiony na podłoże, jest naturalnie chroniony w przypadku uszkodzenia spowodowanego upadkiem. Wybierając składany smartfon, podejmujesz decyzję opierając się na tym, że jest to smartfon z najwyższej półki o rozbudowanych możliwościach wytrzymałościowych.

 

  • Innowacyjna kamera

Generalnie smartfony składane mają więcej obiektywów niż standardowe smartfony, co pozwala na robienie zdjęć „w każdym miejscu”. Przednia kamera składanych smartfonów jest zwykle schowana pod ekranem i znika po włączeniu urządzenia.

Aparaty składane mają również tę zaletę, że robią selfie z zewnętrznym obiektywem (obiektywami) - zwykle lepszym niż przednie obiektywy. Dzięki składanej konstrukcji aparatu możesz łatwo robić zdjęcia samowyzwalaczem. Jest to również wygodne w przypadku rozmów wideo: rozłóż ekran i odłóż telefon. Stoi samodzielnie i możesz się poruszać, kontynuując komunikację.

 

  • Wysokie następstwa

Ze względu na swoją rzadkość pierwsze składane smartfony były droższe niż większość smartfonów z wyższej półki. Użytkownicy o wysokim poziomie wiedzy technicznej mogli z nich korzystać wyłącznie. Mimo że nadal należą do najdroższych smartfonów na rynku, niektóre składane smartfony, takie jak Huawei Mate Xs 2 Cena, są teraz porównywalne z wysokiej klasy 'ami i telefonami 

Bariera wejścia, która w związku z tym bywa podnoszona. Jeśli zobaczysz te telefony w nowym formacie, możesz zachęcić do wypróbowania ich innowacyjnych funkcji.

Dolna linia

Składane telefony to świetna innowacja, można powiedzieć, że jest to ulepszenie smartfonów, ponieważ jest mocniejsze i trwalsze niż smartfon, a dzięki tym cechom składane telefony są dość drogie.2

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy