Reklama

Usuwanie przebarwień na twarzy Warszawa – jaki sposób jest skuteczny?

Opublikowano:
Autor:

Usuwanie przebarwień na twarzy Warszawa – jaki sposób jest skuteczny? - Zdjęcie główne

przebarwienia skóry

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Przebarwienia i ciemne plamy na skórze to problemy, który często mają duży wpływ na codzienne życie. Warto więc skorzystać z zabiegów, które pomogą pozbyć się tego problemu. Jeśli interesuje Cię skuteczne usuwanie przebarwień na twarzy Warszawa, możesz skorzystać z kuracji depigmentacyjnej, która poprawi stan Twojej skóry. Na czym polega kuracja?

Przebarwienia pozapalne i potrądzikowe, plamy starcze, piegi, pigmentacja cętkowana – istnieje wiele problemów skórnych, które mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie. Są jednak sposoby, które pozwalają poprawić stan skóry. Nie zawsze konieczne jest laserowe usuwanie przebarwień, gdyż dużą skutecznością cechują się też zabiegi, które polegają na aplikacji specjalnych preparatów. Co warto wiedzieć na ten temat?

 

Usuwanie przebarwień na twarzy Warszawa – kiedy jest zalecane?

 

Problemy skórne potrafią bardzo wpłynąć na komfort codziennego życia. Z przebarwieniami hormonalnymi czy plamami starczymi można jednak sobie poradzić. W zależności od rodzaju przebarwień można zastosować różne metody ich usuwania. Jedną z metod jest usuwanie przebarwień laserem, jednak istnieją przeciwwskazania do tego zabiegu, np. choroby tkanki łącznej, stany zapalne skóry czy obniżenie odporności organizmu. Usuwanie przebarwień na twarzy jest też możliwe dzięki kuracjom depigmentacyjnym. Bardzo dużą skutecznością odznaczają się zabiegi wykonywane za pomocą preparatu Cosmelan. Kuracja świetnie sprawdza się w przypadku przebarwień hormonalnych, pozwala też rozjaśnić piegi, przebarwienia po ekspozycji na promienie słoneczne oraz znamiona barwnikowe. Ten zabieg usuwania przebarwień sprawia też, że skóra odzyskuje gładkość i blask. Program kuracji jest dopasowany do konkretnej osoby i jej fototypu skóry.

 

Na czym polega kuracja preparatem Cosmelan?

 

Zabieg polega na aplikacji preparatów, które mają silne właściwości depigmentacyjne, umożliwiające pozbycie się zmian barwnikowych. Mechanizm działania Cosmelanu wykorzystuje substancje hamujące tyrozynazę, czyli enzym, który ma bardzo istotne znaczenie w procesie formowania się melaniny. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i może być wykonany u każdej osoby, niezależnie od fototypu i rodzaju skóry. Oprócz usuwania przebarwień efektem zabiegu jest zwężenie porów, regulacja wydzielania łoju i stymulacja odnowy kolagenu. Stan skóry ulega poprawie już w ciągu tygodnia od rozpoczęcia kuracji, a a czas trwania jest uzależniony od typu skóry. U osób z ciemną karnacją plamy znikają po ok. 10 dniach, a u osób z jasną skórą może to trwać do 3 tygodni. 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE