Reklama

VIVUS pożyczy nawet 7500 zł i da jeszcze rabat!

Opublikowano:
Autor:

VIVUS pożyczy nawet 7500 zł i da jeszcze rabat! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Paradoksem polskiego rynku finansowego jest to, że znalezienie dobrej firmy pożyczkowej trwa o wiele dłużej niż samo zaciągnięcie pożyczki. Powód to olbrzymia liczba podmiotów świadczących takie usługi. Dlatego zamiast marnować czas i nerwy na poszukiwania, lepiej zaufać sprawdzonej marce, jaką jest firma pożyczkowa Vivus.

Zacznijmy od najważniejszego czyli promocji jaka jest obecnie w Vivusie, jeśli jesteś już klientem tej firmy i brałeś/brałaś już pożyczkę to raz że masz szansę tym razem na 7500 zł a dwa że możesz skorzystać z kodów rabatowych na obniżkę o 10% kosztu pożyczki. Kody rabatowe do Vivusa pobierzesz ze strony https://www.kody.pl/vivus

Dlaczego warto wybrać Vivus na swoją firmę pożyczkową?

Błyskawiczne udzielanie pożyczek w Vivus!

Ma to swoje zalety wynikające nie tylko z gwarancji, że cała transakcja zostanie przeprowadzona zgodnie z prawem, a zawarta umowa będzie ważna w świetle aktualnych przepisów, chociaż to niewątpliwie jeden z ważniejszych argumentów. Równie istotne są też kwestie techniczne, w tym szybkość udzielania pożyczki. Dotyczy ona kilku aspektów:
- błyskawicznego wypełnienia intuicyjnego wniosku o pożyczkę przez klienta,
- szybkiej weryfikacji dokumentów przez pracowników firmy pożyczkowej,
- bezzwłocznego przelewu bankowego na wskazany przez klienta rachunek,
- natychmiastowego dostępu do pieniędzy.
Co to oznacza w praktyce dla klienta? Możliwość otrzymania pożyczki gotówkowej nawet tego samego dnia i to bez wychodzenia z domu albo czekania na kuriera z umową. Wszystkie formalności wypełnia się przez Internet.

Łatwość w wypełnianiu formalności

One same są zaś bardzo proste. Można zapomnieć o tonie dokumentacji, jakiej zwykle wymagają banki. W przypadku pożyczki od firmy Vivus wystarczy skan dowodu osobistego przesłany we wniosku oraz posiadanie konta w banku. Po wypełnieniu danych w formularzu (kwota pożyczki, czas spłaty, dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail), należy potwierdzić swoją tożsamość poprzez przelew weryfikacyjny. Numer konta do wpłaty 1 grosza klient dostaje w specjalnym SMSie. Po weryfikacji wniosek jest oceniany przez pracownika – między innymi sprawdzany w BIK, BIG i KRD – zaś po pozytywnej ocenie pieniądze są przelewane na konto klienta.

Klarowne koszty pożyczki

Po czym poznać, która firma pożyczkowa jest najlepsza? Jeśli nie przekonuje nas minimum formalności i szybkość uzyskania pożyczki, to argumentem są również jasne zasady i koszty zobowiązania finansowego. Vivus ich nie ukrywa – klient w chwili zawierania umowy, czyli wysłania i zatwierdzenia wniosku z góry wie, jaką kwotę pożycza, na jakich zasadach i ile dokładnie będzie musiał zwrócić. Kiedy inne firmy ograniczają się do niewiele mówiącej stawki RRSO, w Vivus koszt pożyczki jest dokładnie opisany, co stanowi ogromne ułatwienie dla klientów. Zwłaszcza dla tych, którzy nie znają się na finansowych terminach i nie są w pełni świadomi rzeczywistych opłat zawieranego zobowiązania.

Szerokie widełki kwotowe

Na rynku krótkoterminowych pożyczek chwilówek Vivus wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi, bo szerokimi widełkami kwotowymi dotyczącymi wysokości sumy pożyczanych pieniędzy. Maksymalna kwota różni się w zależności od tego, która to pożyczka na koncie konkretnego klienta:
- przy pierwszej pożyczce można otrzymać maksymalnie 3000 złotych;
- przy kolejnej chwilówce maksymalna kwota pożyczki to już 7500 złotych.
Co daje taka różnorodność w wyborze wysokości zobowiązania? Większą elastyczność finansową: pożycza się tyle, ile jest się w stanie spłacić bez ryzyka przekroczenia terminu. Firma nie narzuca odgórnych kwot, ale pozostawia pełną dowolność klientowi, który najlepiej potrafi oszacować swoje możliwości finansowe.

Optymalny czas spłaty

Pożyczki chwilówki cechuje jedna charakterystyczna właściwość: są udzielane krótkoterminowo, co oznacza, że czas na ich spłatę wynosi zwykle od jednego do trzech miesięcy. Vivus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje im możliwość spłaty zobowiązania w terminie od 30 do 61 dni, a także, co bardzo istotne, opcję odpłatnego przedłużenia tego terminu. Finalnie klient więc pokrywa wyłącznie rzeczywiste koszty pożyczki bez żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych czy administracyjnych z wyjątkiem sytuacji, gdy zdecyduje się na odroczenie terminu spłaty.

Atrakcyjne promocje dla nowych klientów

Z punktu widzenia osób, które nigdy nie brały pożyczki gotówkowej w tej firmie, Vivus jest bardzo konkurencyjną opcją, ponieważ oferuje im ciekawe i korzystne promocje. Sztandarowa dotyczy absolutnej bezpłatności pierwszej zaciągniętej pożyczki. Wystarczy spełnić jeden warunek: zwrócić ją w terminie, aby nie ponosić żadnych kosztów. Mówiąc wprost – pożyczyć nawet 3000 złotych i dokładnie tyle samo oddać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE