Reklama

Reklama

W co wyposażyć auto dostawcze, by było jeszcze bardziej użyteczne?

Opublikowano:
Autor:

W co wyposażyć auto dostawcze, by było jeszcze bardziej użyteczne? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Samochód dostawczy od zawsze jest głównym narzędziem pracy osób w wielu różnych branżach. Od dostawców, przez techników, po budowlańców – każdy potrzebuje niezawodny pojazd, który zaoferuje dużą przestrzeń bagażową na towary i narzędzia. Jak dodatkowo zwiększyć użyteczność dostawczaka?

Reklama

Zabudowa pojazdu dostawczego

Samochód dostawczy w swojej fabrycznej formie jest wystarczająco użyteczny. Jego przepis jest prosty. Kabina pasażerska z przodu, ogromna przestrzeń ładunkowa z tyłu. Producenci prześcigają się w pomysłach na coraz bardziej praktyczne wyposażenie. Można wybrać różne rodzaje drzwi. Można zamówić odpowiednie grodzie. Można również wyposażyć „pakę” w chłodzenie, w celu przewożenia żywności. Co jeszcze jest możliwe?

Jeśli musisz połączyć dwa światy – dostawczą praktyczność busa oraz wysięgnik teleskopowy do pracy na wysokościach, masz taką możliwość. Jest mnóstwo branż technicznych i nie tylko, które wymagają najwyższej mobilności pracowników i niezawodnych i pojemnych pojazdów służbowych. Prace techniczne – np. instalacyjne lub serwisowe, często wykonywane są na dużych wysokościach czy w trudno dostępnych miejscach. W obu tych przypadkach przydatny będzie wysięgnik teleskopowy od https://rothlehner.pl/kategorie/podnosniki-teleskopowe-pl/

Podnośnik koszowy na samochód

Wielozadaniowy samochód dostawczy to prawdziwy skarb dla firmy. W kabinie pasażerskiej zmieści się od 3 do 5 pracowników, w zależności od modelu pojazdu. Zabudowa dostawcza umożliwia przewiezienie ogromnej ilości fachowego sprzętu lub akcesoriów instalacyjnych. Natomiast podnośnik koszowy, zamontowany na tyle pojazdu, umożliwi dostęp pracowników w daleko oddalone lub wysokie miejsce w sposób bezpieczny i szybki.

Praca na drabinie jest zawsze możliwa na podobnej zasadzie i prawdopodobnie tańsza. Jednak są miejsca, w które dostęp z drabiny jest niemożliwy. Wtedy wysięgnik, mający nawet 8 metrów wychyłu bocznego, jest niezastąpiony. Oprócz tego opieranie drabiny o krawędź nie zawsze jest bezpieczne jak np. w przypadku naprawy lub instalacji systemów elektrycznych o wysokim napięciu. Nie wspominając nawet o ogromnej oszczędności czasowej, która przychodzi z dużej mobilności kosza na ramieniu teleskopowym w trakcie wykonywania zlecenia.

Rozważ wyposażenie swojego auta dostawczego w podnośnik koszowy. Zapomnij o niewygodnym i niebezpiecznym rozkładaniu drabiny i ciągłym jej przestawianiu w celu sięgnięcia o metr dalej. Włóż wszystkie potrzebne narzędzia do kosza i szybko załatw dane zlecenie. Po wszystkim, ramię z koszem schowa się z tyłu samochodu i ekipa gotowa będzie do kolejnego zadania szybciej niż do tej pory zajmowało umieszczenie drabiny na bagażniku dachowym. Podnośnik koszowy to nie tylko bezpieczeństwo, ale również szybkość pracy i wygoda.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy