Reklama

Wózki rok po roku – wygodne rozwiązanie dla dwójki pociech

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wózki rok po roku – wygodne rozwiązanie dla dwójki pociech - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Rodzice sprawujący opiekę nad dwójką dzieci, między którymi jest niewielka różnica wiekowa, stoją przed nie lada wyzwaniem. W takim przypadku bardzo ważne jest odnalezienie rozwiązań wspomagających sprawną organizację np. podczas spacerów. Jednym z nich jest wózek rok po roku. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Dlaczego warto zdecydować się na wózek rok po roku?

Wózki rok po roku to produkty dedykowane rodzicom pociech, które dzieli nieznaczna różnica wieku. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia przemieszczanie się z dwójką maluchów i pomaga w zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa podczas spacerów. Wózki rok po roku są wyposażone w gondolę przeznaczoną dla młodszego dziecka oraz fotelik dla starszego.W asortymencie sklepów z akcesoriami dla najmłodszych można znaleźć modele z gondolą i fotelikiem zamontowanymi obok siebie oraz wózki rok po roku z ustawieniem siedzisk jedno za drugim. Co więcej, poszczególne egzemplarze umożliwiają stworzenie konfiguracji dla jednego dziecka lub dołączenie siedziska dla drugiej pociechy i jego montaż przodem bądź tyłem do kierunku jazdy.

Wózki rok po roku – jak wybrać odpowiedni model?

Każdy wózek powinien być dostosowany zarówno do potrzeb dziecka, jak i rodzica. Bardzo istotne, aby był on w pełni bezpieczny dla najmłodszych. Z tego względu musi być wyposażony w pasy zabezpieczające, skrętne koła z możliwością blokady oraz system amortyzujący umożliwiający komfortową jazdę po nierównej nawierzchni.Ponadto do zapewnienia komfortu dziecka niezbędne jest wyposażenie w wentylowany materac oraz daszek i budkę z filtrem SPF, co chroni malucha przed działaniem promieni słonecznych. Natomiast fotelik powinien mieć dodatkowo wkładki redukcyjne oraz regulowany zagłówek. Ważne jest również, aby rodzic mógł regulować siedzisko – od pozycji siedzącej do leżącej. Zaletą jest także możliwość ustawienia gondoli w kierunku rodzica bądź kierunku jazdy.Co więcej, wózek rok po roku powinien posiadać stabilną konstrukcję, którą jednocześnie można w szybki i łatwy sposób złożyć, co ułatwi jego transport w samochodzie. Rodzice z pewnością docenią regulowane rączki pozwalające na dostosowanie ich wysokości do wzrostu oraz możliwość wpięcia fotelika samochodowego.Dodatkowym atutem wózka rok po roku będą obszerne kosze z łatwym dostępem, które z pewnością przydadzą się do przechowywania szeregu akcesoriów dla dwójki dzieci oraz znajdą zastosowanie podczas zakupów w towarzystwie pociech.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE