Reklama

Wprowadź swój biznes do największego sklepu internetowego z pomocą AMZTeam

Opublikowano:
Autor:

Wprowadź swój biznes do największego sklepu internetowego z pomocą AMZTeam - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle

W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorstw w coraz większym stopniu skupia się na prowadzeniu biznesu w Internecie. Jednak czasami do osiągnięcia satysfakcjonujących zysków nie wystarczy własny sklep internetowy. Warto więc rozpocząć sprzedaż produktów na portalach aukcyjnych typu Amazon, czy Ebay. Jednak jak wprowadzić swój towar na tego typu strony, aby osiągnąć korzyści? Z pomocą przychodzi tutaj firma AMZTeam.

Z AMZTeam Twój biznes stanie się skuteczniejszy.

Owa firma jako jedyna zapewnia pełną obsługę sprzedażową, prowadzoną na europejskich oraz amerykańskich rynkach Amazon. Grupa AMZTeam jest w stanie zapewnić wzrost sprzedaży każdemu przedsiębiorstwu, które zechce zacząć zbywać swoje produkty na portalu Amazon. Oferuje również jasny i prosty do zrozumienia system współpracy, a także skuteczne i sprawdzone formy promocji produktów, które pozwolą Twojej firmie wspiąć się na poziom światowy. Dzięki marce, jaką Twoje przedsiębiorstwo wyrobi sobie z pomocą AMZTeam, przyciągniesz do siebie wielu klientów, którzy chętnie będą wracać po Twoje produkty. Wynika to również z faktu, iż jeśli Twoja firma pomyślnie przejdzie rejestrację, klienci podczas zakupów będą informowani o gwarancji wysokiej jakości Twoich produktów. Oczywiście weryfikacja ta jest przeprowadzana przy pełnym wsparciu AMZTeam, a jej ukończenie otworzy Twojej marce furtkę do nieograniczonego rozwoju, a tym samym do czerpania coraz to większych zysków.

Czym tak naprawdę jest AMZTeam?

Bardziej prawidłowo zadane pytanie brzmiałoby: „Kim jest AMZTeam?”, ponieważ firma ta to przede wszystkim ludzie zafascynowani technologią i biznesem. Na jej czele stoi Bartłomiej Piątkowski, który ukończył wiele szkoleń marketingowych w przedsiębiorstwie Amazon oraz przez cały czas poszerza swoją wiedzę na temat szeroko pojętej branży e-commerce. Wiele firm wprowadzających swoje produkty na europejskie rynki korzysta z konsultacji Bartłomieja, które już w bardzo wielu przypadkach okazały się kluczowym elementem osiągniętego przez nie sukcesu.

Inną ważną postacią w AMZTeam jest Jakub Zimoch, który od 2012 roku jest właścicielem firmy produkcyjnej, posiadającej niezwykle silną pozycję na polskim rynku. Ten niezwykle uzdolniony człowiek odniósł sukces poprzez stworzenie wielu skutecznych modeli biznesowych na rynkach opakowań oraz elektroniki użytkowej.

Oprócz tych dwóch panów w AMZTeam pracuje oczywiście wielu innych pracowitych i utalentowanych ludzi, specjalizujących się w takich dziedzinach jak choćby programowanie, e-commerce, prawo, logistyka, czy tłumaczenie. Ich doświadczenie, przekładające się na sukces wynika przede wszystkim z praktyki. Firma AMZTeam posiada sześć własnych marek zarejestrowanych w Amazonie. Obcych natomiast wprowadziła na tę platformę aż 105. Przedsiębiorstwo sprzedaje produkty krajowe i zagraniczne, a jego godność zaufania zwiększa fakt, że zespół ten każdy nowy pomysł w pierwszej kolejności testuje na swoich własnych sklepach, a dopiero potem oferuje jego wprowadzenie swoim kontrahentom. Oprócz tego warto wspomnieć o 219 znakach towarowych, jakie zostały zarejestrowane na Amazon przez AMZTeam, a także o ponad pięciuset sporach sprzedażowych, które zostały zażegnane dzięki tej firmie. Z zespołem tym współpracowało wiele znanych firm o bardzo dobrej renomie, takich jak np. brytyjska marka odzieży Lonsdale, korporacja komputerowa DELL, czy przedsiębiorstwo oferujące szeroką gamę przedmiotów codziennego użytku FISKARS.

Na jakiego rodzaju pomoc można liczyć ze strony AMZTeam?

Oprócz wcześniej wspomnianej pomocy przy promowaniu poszczególnych produktów, a także ogólnie rzecz biorąc całej marki na portalu Amazon, firma AMZTeam zajmuje się wspieraniem swoich klientów w kwestiach prawnych. Nie muszą oni dzięki temu przejmować się regulaminami i przepisami panującymi w sklepie Amazon. Poza tym zespół specjalistów zajmuje się wszelkimi formalnościami prawnymi, związanymi z wystąpieniem ewentualnych reklamacji lub zwrotów. Do każdego problemu tego typu podchodzą oni indywidualnie i z zaangażowaniem oraz rzetelnością starają się znaleźć najlepsze wyjście z danej sytuacji. W przypadku konieczności wprowadzenia sprawy na drogę sądową również są oni gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy natury prawnej.

Grupa AMZTeam dysponuje także wiedzą i kompetencjami odpowiednimi do wspomagania Twojego sklepu na gruncie księgowości. Jak powszechnie wiadomo ewidencja księgowa jest niezwykle istotna nawet w małych przedsiębiorstwach, a wraz ze wzrostem rozmiarów sprzedaży rośnie również ilość dokumentów, które należy odpowiednio wypełnić i wysłać. Pomoc AMZTeam w tym zakresie pozwoli CI zaoszczędzić wiele czasu i nerwów.

Kwestia bezpieczeństwa biznesu również nie jest obojętna dla AMZTeam. Firma ta zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ich kont w systemie Amazon oraz neutralizację wszelkich zagrożeń w celu utrzymania ciągłości wypłat. Zespół chroni również przed nieczystymi zagrywkami ze strony konkurentów, takimi jak na przykład celowe wypisywanie negatywnych opinii i komentarzy na profilach klientów. Kontrola i monitorowanie ocen zamieszczanych przez kupujących ma na celu przede wszystkim ochronę marki sklepu i zapewnienie bezpieczeństwa na internetowym rynku sprzedażowym.

Firma AMZTeam zajmuje się dodatkowo projektowaniem opakowań. Z pozoru może się to wydawać rzeczą prozaiczną, jednak w rzeczywistości jest niezwykle istotne. Wszystkie opakowania muszą być zgodne ze standardami i wymaganiami serwisu Amazon, o co dbają oczywiście specjaliści z grupy AMZTeam. Dla marek, które stawiają przed sobą poważne cele w postaci długiej bytności na rynku, opakowania produktów mają szczególnie ważną rolę. Wpływają one bowiem na identyfikację marki przez klientów oraz na to, jak będzie ona przez nich postrzegana. Kiedy kupujący zapoznaje się z nabytym produktem zawsze zaczyna od opakowania. Dlatego właśnie tak ważne jest aby było ono odzwierciedleniem luksusu i trwałości produktu, a także tego, iż jest on wart swojej ceny. Pierwsze spojrzenie na produkt ma decydujący wpływ na to, czy klient zapamięta markę. Statystyki i badania pokazują, że jeśli kupującemu spodoba się opakowanie, zatrzyma on w pamięci firmę, która wytworzyła produkt. Jak łatwo się domyślić zwiększa to szansę na ponowny zakup produktu w przyszłości lub choćby na skorzystanie z innego rodzaju towaru, czy usługi oferowanej przez sklep. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że klient poleci produkt oraz firmę znajomym lub bliskim. Oprócz tego wysoka jakość opakowania może spowodować, że przysłuży się ono kupującemu w przyszłości, co z kolei przyczyni się do dłuższego pozostania marki w jego pamięci. Oryginalne opakowania zawsze mają potencjał ku temu, by stać się wizytówką firmy. Warto więc w nie inwestować.

Poza wyżej wymienionymi formami pomocy AMZTeam oferuje także m. in. wsparcie w zakresie logistyki. Używa do tego celu kompleksowego narzędzia – pulpitu centralnego sprzedawcy, który umożliwia sprawdzanie nowych zamówień, aktualizację zasobów, czy monitorowanie wskaźników wydajności.

Oprócz tego istnieje jeszcze wiele innych czynności, które wspomagają biznes prowadzony w serwisie Amazon przy asyście AMZTeam. Wszystkie są przetestowane i na bieżąco wykorzystywane przez ten zespół, co przekłada się na pewność zysków i pozytywny wizerunek danej marki.

Jak zacząć sprzedawać na Amazon?

Przede wszystkim należy dokonać szczegółowej analizy rynku, do której zdecydowanie najlepiej nada się zespół AMZTeam. Zna on bowiem doskonale serwis Amazon oraz prawa i zależności, jakie rządzą rynkami tej platformy. Oprócz tego jest to po prostu grupa znakomitych fachowców, posiadających wiedzę na temat ekonomii, zarządzania, marketingu, logistyki, czy prawa. Po założeniu konta w serwisie Amazon i pomyślnym przejściu jego rejestracji AMZTeam zbada dla Ciebie m. in.: możliwość przebicia się na danym rynku, jaką aktualnie posiada Twój produkt; potencjalny zysk jaki możesz uzyskać z jego sprzedaży teraz i w przyszłości; prognozę popytu oraz stopień rentowności sprzedaży; trendy rynkowe i sezonowość produktów w celu świadomego dobierania ofert do potrzeb rynku.

Grupa AMZTeam jest do Twojej dyspozycji. Wszelkie wątpliwości możesz rozwiać kontaktując się z tą firmą. Jej dane kontaktowe są oczywiście podane na stronie internetowej www.amzteam.pro, na której również znajdziesz masę szczegółowych informacji na temat usług, oferowanych przez ten zespół. Niewątpliwie tego typu pomoc jest niezwykle przydatna, szczególnie w obecnych czasach kiedy to coraz więcej gałęzi handlu zaczyna funkcjonować w Internecie. Wprowadzenie swoich produktów na serwis aukcyjny, taki jak Amazon na pewno przyniesie mnóstwo korzyści w postaci szybkich i dużych zysków. Jest to w końcu największy sklep internetowy na świecie, w którym miliony ludzi rocznie dokonują zakupów przeróżnych produktów. Jest to zatem możliwość powiększenia sprzedaży dla firm o przeróżnych specjalizacjach, jednak bez odpowiedniej pomocy nie osiągnie się oczekiwanych rezultatów. Dlatego właśnie warto zainteresować się zespołem AMZTeam.

Prowadząc lokalną, niewielką działalność oczywistym jest, że chcemy wypromować się tylko na terenie, na którym działamy. Firma SEOMANAGMENT oferuje szereg narzędzi, dzięki którym pozycjonowanie lokalne naszej witryny przestanie być utrapieniem, a okaże się być naprawdę proste. Stosuje ona najnowszej generacji narzędzia, dzięki którym zasięg naszej autopromocji ograniczyć możemy do zaledwie jednego miasta – tego, które jest dla nas najważniejsze. Jest to doskonała okazja, by wypromować się w swojej okolicy, nie ponosząc przy tym kosztów SEO globalnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE