Reklama

Wygodne sposoby na doładowanie telefonu na kartę

Opublikowano:
Autor:

Wygodne sposoby na doładowanie telefonu na kartę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Korzystasz z oferty Orange na kartę? Swoje konto możesz doładować szybko i wygodnie w każdej sytuacji – do dyspozycji masz wiele sposobów. Poznaj je wszystkie i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Doładowania przez internet

Oferta na kartę w Orange stworzona została z myślą o wszystkich osobach, które cenią sobie elastyczność. Brak środków na koncie? Swoje konto możesz doładować w każdej chwili za pośrednictwem platformy on-line – przez całą dobę, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://doladowania.orange.pl i w formularzu podasz swój numer oraz adres e-mail. W kolejnym kroku wybierasz kwotę doładowania oraz sposób płatności – za doładowanie możesz zapłacić kartą, BLIK-iem lub przelewem bankowym.

Doładowanie przez aplikację Mój Orange

Formularz doładowania on-line znajdziesz również w aplikacji Mój Orange, w zakładce „doładowania”. Musisz tylko wskazać numer, który chcesz doładować, podać adres e-mail i określić kwotę doładowania. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę doładowania.orange.pl, gdzie wybierasz najdogodniejszą formą płatności i finalizujesz transakcję.

Doładowanie przez bankowość mobilną

Konto w Orange na kartę możesz również doładować za pośrednictwem serwisu on-line lub aplikacji mobilnej Twoje banku. Po zalogowaniu się na konto odszukaj opcję „doładowanie telefonu”. Podaj numer telefonu i nazwę operatora oraz kwotę doładowania – w ciągu kilku sekund środki trafią na Twoje konto w Orange.

Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem

Twoje konto może zostać doładowane przez osobę, która korzysta z oferty na abonament. Po zalogowaniu się na do konta Mój Orange należy wybrać opcję „Doładowanie telefonu na kartę”, podać numer i kwotę doładowania. Zostanie on dołączona do faktury.

Doładowanie kodem ze zdrapki lub z terminala

Konto możesz doładować za pomocą kodu, który może być wygenerowany za pomocą terminala. Kody znajdziesz również na kartach zdrapkach, które kupisz w sklepach, kioskach i na stacjach benzynowych.

Doładowanie z innego telefonu na kartę

Twoje konto możesz zostać doładowane przez innego użytkownika telefonu na kartę. Musi on tylko wysłać SMS-a, w którego treści umieści kodem z karty zdrapki bądź wydruku z terminala oraz Twój numer

Doładowanie konta w bankomacie

Konto w Orange na kartę możesz doładować także za pośrednictwem bankomatu. Na ekranie urządzenia wybierz opcję „Usługi GSM” lub „Inne usługi” i postępuj zgodnie z instrukcją. Kwota doładowania pobrana zostanie z Twojego konta bankowego.

Więcej informacji na temat sposobów doładowania konta w Orange znajdziesz na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/wszystkie-sposoby-doladowania/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE