Reklama

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie – co wziąć pod uwagę?

Opublikowano:
Autor:

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie – co wziąć pod uwagę? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Każdemu zdarza się potrzeba wynajmu samochodu, czy to na podróż, wakacje lub w przypadku wypadku. W takich sytuacjach najlepiej wybrać godną zaufania wypożyczalnię, w której załatwienie formalności będzie trwało krótko, a jakość oferowanych usług wysoka. Jak ją znaleźć, dowiesz się tutaj.

1. Czym jest wypożyczalnia samochodów?
2. Dlaczego warto wypożyczyć auto?
3. Gdzie znajdziemy dobrą wypożyczalnię?

Czym jest wypożyczalnia samochodów?

To usługa wypożyczenia pojazdów dla firm i osób fizycznych. Wszystkie pojazdy są najczęściej objęte ubezpieczeniami OC, AC, NNW, ASSISTANCE VIP. Auta zastępcze są idealne w przypadku awarii, kolizji lub chęci wypożyczenia bez posiadania własnego. Oferuje się wynajem krótko, średnio i długoterminowy. W pierwszym przypadku okres użytkowania trwa do 30 dni. Sprawdza się idealnie w podróż, na wakacje, na specjalne okazje jak firmowe wydarzenia, dojazd z lotniska lub podczas przeprowadzki. Drugi okres jest idealny dla osób, które wykonują obowiązki służbowe i potrzebują pojazdu na okres od miesiąca do 2 lat. Wynajem długoterminowy jest idealną opcją dla klasycznego zakupu auta na raty. Rata miesięczna nie zmienia się podczas trwania umowy.

Dlaczego warto wypożyczyć auto?

Wypożyczalnie oferują nowe modele w doskonałym stanie. Także każdy pojazd ma zapewnione pełne ubezpieczenie i okresowe badania techniczne. Jeśli nie potrzebujemy auta na co dzień, tylko w niektórych przypadkach, wypożyczalnia to idealne rozwiązanie. Niektóre z nich oferują usługi specjalne, jak podstawienie i odbiór samochodu, czy wynajem z kierowcą na specjalne okazje. Procedura wynajmu jest bardzo prosta i łatwa, najczęściej dostępna online. Można także liczyć na całodobową opiekę fachowców, gdyby wystąpił problem z samochodem.

Gdzie znajdziemy dobrą wypożyczalnię?

W Warszawie godną polecenia wypożyczalnią pojazdów jest Dolcar. Kierują swoją ofertę do osób odwiedzających miasto. Do zalet wypożyczalni należą elastyczne warunki najmu i trzy warianty umów, na krótki, średni lub długi okres. Szeroka oferta dotyczy nie tylko samochodów osobowych, ale także luksusowych i sportowych, vanów, busów osobowych czy samochodów dostawczych. Dolcar oferuje także usługi relokacji pojazdu, która polega na przewożeniu samochodu z miejsca pobytu do miejsca wskazanego przez klienta. Inną usługą jest przewóz od jednej osoby do dziewięciu osób. Sprawdza się w przypadku wycieczek czy wyjazdów firmowych. Kieruje także usługę dla firm, zapewniając transport towarów na terenie całego kraju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE