Reklama

Znakowanie laserowe tworzyw sztucznych stosowanych w świecie AGD

Opublikowano:
Autor:

Znakowanie laserowe tworzyw sztucznych stosowanych w świecie AGD - Zdjęcie główne

Znakowanie laserowe tworzyw sztucznych stosowanych w świecie AGD

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle LASIT to firma specjalizująca się w znakowaniu i grawerowaniu laserowym. Mają wiedzę, pasję do doskonałości, zaangażowanie w obsługę klienta, których potrzebujesz, gdy nadejdzie czas na dowolny rodzaj automatyzacji procesów przemysłowych lub potrzeby widoczności marki!

LASIT to firma specjalizująca się w znakowaniu i grawerowaniu laserowym. Mają wiedzę, pasję do doskonałości, zaangażowanie w obsługę klienta, których potrzebujesz, gdy nadejdzie czas na dowolny rodzaj automatyzacji procesów przemysłowych lub potrzeby widoczności marki!

„Jesteśmy wystarczająco duzi, abyśmy mogli wywierać wpływ”, mówi dyrektor generalny Alan Waagey-Cooper o rozmiarze LASIT, „ale także wystarczająco mali, jak każdy inny na tej planecie”. Ich zespół zapewnia identyfikowalność dzięki działowi badań i projektowania, który ma profesjonaliści gotowi przez cały czas na potrzeby klientów; kontrola łańcucha produkcyjnego dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, która jest zawsze dostępna, jeśli kiedykolwiek pojawią się problemy na linii zaopatrzenia podczas zamawiania u nich (lub nie); wreszcie zapewnienie całkowitego sukcesu dzięki środkom zapewnienia jakości.

Markery laserowe to doskonały sposób na gwarancję produktów, zwłaszcza tych wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Systemy znakowania laserowego LASIT mogą być stosowane na obu elementach, co zapewnia długotrwałą skuteczność z gwarancją wysokiej jakości, która nie pozostawia śladów!

Czy grawerowanie laserowe można wykonać na plastiku?

Szukasz sposobu na wyróżnienie swoich przedmiotów? Jeśli tak, rozważ grawerowanie laserowe. Znakowanie laserowe to wydajna i precyzyjna metoda, która pozwala zarówno projektantom, jak i producentom, na dużą elastyczność w tworzeniu projektów na każdym rodzaju produktu z tworzywa sztucznego, zapewniając wysokiej jakości rezultaty!

Czy możemy laserem na plastiku?

Dzięki mocy lasera możesz wyciąć lub wytrawić prawie wszystko. Materiały, które może ciąć to drewno, papier i korek; z pewnymi wyjątkami, takimi jak tworzywa sztuczne, których nie można wytrawić za pomocą technologii tej konkretnej maszyny (chociaż było wiele raportów, w których ludzie próbowali).

Gdyby jednak użyć pisaków alkoholowych o jakości artystycznej na dowolnym materiale nieplastikowym, o ile nie przekraczają limitu nacisku, te oznaczenia będą trwać znacznie dłużej niż zwykłe markery, głównie dlatego, że środki barwiące na bazie alkoholu wsiąkają w większość powierzchni bez całkowitego wycierania pozostawiając czarne linie, gdy jest używana na mokro, zamiast tego prześwitują tylko jaśniejsze kolory.

Jak działa znakowanie laserowe tworzyw sztucznych

Maszyna do znakowanie laserowe tworzyw sztucznych wykorzystuje skupioną wiązkę światła do znakowania powierzchni materiału. To skoncentrowane celowanie pozwala tylko na precyzyjne, wysokiej jakości znaki, które można łatwo odczytać na dowolnej powierzchni i będą trwać znacznie dłużej niż tradycyjne metody, takie jak grawerowanie lub wytrawianie, ponieważ nie zużywają się tak szybko z upływem czasu ze względu na ich prostą konstrukcję, która prowadzi nas do następnego punktu: oba są przyjazne dla środowiska!

Możesz się zastanawiać, dlaczego potrzebujemy dwóch różnych słów, gdy mówimy o jednej rzeczy; cóż, jest więcej różnorodności w gramatyce angielskiej z "znakowaniem", ale nadal opisuje typ (laser), przez który to robi

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE