Reklama

Znów połączy nas jeden cel! Pomożecie?

Opublikowano:
Autor:

Znów połączy nas jeden cel! Pomożecie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Poprzednie edycje akcji "Łączy Nas Jeden Cel" pokazały, że mieszkańcy Kutna chętnie pomagają tym, którzy pomocy potrzebują. Zbliża się trzecia odsłona wydarzenia, organizator prosi o wsparcie. Czy i tym razem kutnianie pokażą dobre serce?

Podczas pierwszej akcji zbieraliśmy żywność dla najbardziej potrzebujących dzieci oraz Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej "Tęcza", w czasie drugiej pieniądze na wykup budynku kutnowskiej "Niezabudki". Jaki cel połączy nas tym razem? Wyjaśnia koordynator akcji, Przemysław Tobolczyk:

Na pewno zagramy trochę pod innym kątem, tym razem chciałbym pomóc osobom indywidualnie, będzie to wsparcie w leczeniu osób niepełnosprawnych intelektualnie. Każdy opiekun czy rodzic chorego będzie mógł się starać o pieniądze na dodatkowe leki czy zwrot kosztów, oczywiście będzie musiał napisać prośbę o wsparcie ze środków akcji.

Wszystko będzie pod kontrolą Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie, czyli "Niezabudki".

Sądzę, że to sprawiedliwe rozwiązanie, ponieważ organizacja ta doskonale wie komu pomoc jest potrzebna najbardziej - informuje Przemysław Tobolczyk.

Wstępny termin akcji to 12-13 maja (sobota, niedziela). Pierwszego dnia planowany jest turniej charytatywny w piłkę halową "Kopiemy dla Niezabudki" - możliwe, że skusi zespoły do rewanżu. Finał akcji ma się odbyć 13 maja (niedziela) w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, gdzie przewidziano występy oraz koncerty.

Do szczęścia dużo nam nie potrzeba. Może jakaś firma chciałbym się wznieść na wyżyny i zrobić coś dobrego, mile widziany główny sponsor/bohater akcji "Łączy Nas Jeden Cel" Vol. 3 - apeluje Przemysław Tobolczyk.

Na finale akcji będzie można zobaczyć różnorodne występy artystyczne, organizator zapewnia, że nie zabraknie hip-hopu. Email do kontaktu: jeden.cel@onet.pl.

Pomożecie?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE