Reklama

Zwróć uwagę na jakość, czyli parking z Parkos

Opublikowano: wt, 31 mar 2020 23:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Płacisz, więc wymagasz. Jest to chyba jedna z najstarszych prawd, którymi kieruje się większość z nas. Warto jednak mieć świadomość, że niektóre oferty są tańsze od pozostałych, ponieważ ich jakość również pozostawia wiele do życzenia.

Czy naprawdę nie da się połączyć satysfakcjonujących usług i atrakcyjnej ceny? Otóż można i wcale nie trzeba daleko szukać rozwiązań! Poznaj ofertę Parkos. Jest to profesjonalny pośrednik zapewniający bezpieczną rezerwację miejsc parkingowych online, które ulokowane zostały niedaleko najpopularniejszych lotnisk na świecie (m.in. przy lotnisku Chopina)

Zabezpieczenia pojazdów na najwyższym poziomie

Chcesz wybrać parking? Lotnisko i kwestie związane z lotem są już załatwione? Warto więc kierować się swoimi oczekiwaniami. Na co zwrócić uwagę, by być pewnym, że Twój pojazd jest w dobrych rękach? Przede wszystkim należy skupić się na zakładce bezpieczeństwo. Każdy parking lotnisko Warszawa Okęcie posiada przede wszystkim ogrodzenie, które jest obowiązkowym elementem obiektów znajdujących się w ofercie Parkos. Do dodatkowych opcji zaliczyć można m.in.:

  • monitoring,
  • obecność pracowników 24/7
  • kontrola pojazdów,
  • gwarancja miejsca parkingowego.
Chociaż kwestia zadaszenia znajduje się w informacjach o obiekcie, można zaliczyć ją jako dodatkowy element ochronny.

Teren, zadaszenie i dodatkowe usługi

Luksus nie musi być drogi. Parking kojarzy się z placem, na którym stawiamy auto w wyznaczonym miejscu, płacimy i po ustalonym czasie wracamy, by je odebrać. Otóż specjaliści Parkos chcą czegoś więcej. Zależy im na współpracy z firmami, które dbają o potrzeby swoich klientów, prezentując więcej, niż mogliby się oni tego spodziewać.

Wiele renomowanych obiektów jest zadaszona. Dodatkowo można liczyć na usługę parkingową lub darmowy transfer autobusem z parkingu na lotnisko. Czy to wszystko? Można powiedzieć, że jest to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Do dyspozycji interesantów są również:

  • toalety,
  • poczekalnie,
  • stacje paliw,
  • myjnie samochodowe,
  • obsługa bagażowa,
  • punkty ładowania samochodu elektrycznego.
To oczywiście jedynie przykłady, a możliwości są o wiele większe. Szczegóły poznasz jednak w poszczególnych kartach dostawców. Dodatkową zaletą jest fakt, że ceny mimo swojej lokalizacją, są zbliżone do ofert usytuowanych w centrum miasta – bez ww. usług.

Czy rezerwacja online wysokogatunkowego parkingu jest skomplikowana? Samo znalezienie dostawcy z dostępnymi miejscami postojowymi to kilka minut. Płatności realizowane są za pośrednictwem najpopularniejszych na świecie pośredników, więc finalizacja to również kwestia chwili. Korzystaj zatem z możliwości, które oferuje nam internet. To naprawdę funkcjonalne narzędzie, którego celem jest ułatwienie naszego życia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE