Reklama

Reklama

Żyj, pracuj, studiuj, spełniaj marzenia z ULT!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Żyj, pracuj, studiuj, spełniaj marzenia z ULT! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Niektórzy z nas marzą o edukacji wyższej, ale niestety codzienne obowiązki sprawiają, że nie są w stanie być w kilku miejscach jednocześnie, tj. na studiach i w pracy czy na studiach i opiekując się dziećmi. Na szczęście z pomocą przychodzi Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna, która daje większą możliwość łączenia życia ze studiowaniem.

Reklama

 

Studia w formule zdalnej

Na uwagę zasługuje m.in. fakt, że ULT Świecie daje szansę studiowania w formule zdalnej. To oznacza, że student zdobywa wiedzę z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To bardzo nowatorskie rozwiązanie, które jest na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej praktykowane od wielu lat. Dzięki temu uczelnia wypracowała już konkretne metody pracy, które sprawiają, że nauka w taki sposób jest bardzo skuteczna i efektywna. Podobnie kwestia wygląda w temacie sprawdzania efektów kształcenia. Studenci przechodzą sesję i zdają egzaminy jak na każdej innej uczelni. Więcej o studiach w formie online przeczytasz w artykule: https://ultswiecie.edu.pl/studia-online/.

Studia zdalne to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ student nie musi przyjeżdżać na uczelnię i w ten sposób oszczędza czas i pieniądze. Taka forma jest dogodna dla osób, które z różnych przyczyn życiowych, np. mieszkania w odległych zakątkach Polski z trudnym dojazdem czy choroby, nie są w stanie regularnie udawać się w podróże na uczelnię.

Języki - możliwość kształcenia lingwistycznego

Na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej możesz poszerzać swoją wiedzę z zakresu nauki języków obcych. Na uwagę zasługują chociażby studia filologia niemiecka, które dla wielu osób stanowią furtkę do zawodu nauczyciela, tłumacza, przewodnika czy osoby pracującej w biznesie.

Jak wiadomo, języków najlepiej uczy się w sposób praktyczny. Taką szansę stwarza Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna, która organizuje praktyki w różnych miejscach, współpracując z różnymi organizacjami i miejscami pracy. Studiując na ULT masz m.in. możliwość odbycia praktyk zagranicą, co jest ogromną innowacją, a jednocześnie szansą na zdobycie cennego doświadczenia, które zostanie docenione również przez polskich pracodawców.

Kierunki techniczne z nowoczesnym spojrzeniem

Na ULT można studiować także kierunki techniczne. Na uwagę zasługuje chociażby unikalne w skali kraju budownictwo pasywne, gdzie wiedzę inżynierską łączy się z kompetencjami z zakresu ochrony środowiska.

Na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej rozwijasz się wielokierunkowo, dzięki temu jesteś przygotowany do pracy w różnych miejscach. Pomyśl o swojej przyszłości już dziś.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy