Reklama

Fundacja "Pro Aperte" zapowiada kolejne nabory do bezpłatnej mobilnej terapii!

Opublikowano: śr, 15 cze 2022 23:46
Autor:

Fundacja "Pro Aperte" zapowiada kolejne nabory do bezpłatnej mobilnej terapii!  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane

Dobiega końca kolejna tura bezpłatnej terapii mobilnej. W styczniu 2022 kolejna piątka dzieci rozpoczęła bezpłatną terapię w wymiarze 20 godzin dla każdego dziecka realizowaną w ramach projektu "Dzieci-Rodzice-Szkoła. Mobilne działania terapeutyczno-edukacyjno-interwencyjne" finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2023. Przypominamy, że od września zeszłego roku do końca czerwca Fundacja „Pro Aperte” w ramach projektu NoweFIO przeprowadziła 200 godzin mobilnej terapii dla 10 dzieci.

Dzieci rozwijały swoje możliwości i umiejętności podczas zajęć z pedagogiem, logopedą, terapeutą integracji sensorycznej oraz fizjoterapeutą. Baza naszych podopiecznych stale się poszerza, widzimy, jak duże jest zapotrzebowanie terapeutyczne, dlatego cieszymy się niezmiernie, że coraz częściej możemy zapewniać dostęp do profesjonalnego i bezpłatnego wsparcia w ramach różnych projektów.

Zapraszamy do śledzenia strony  i funpage Fundacji, gdyż na jesieni będzie kolejny nabór do bezpłatnej terapii mobilnej. W pierwszej połowie roku 2023 będzie realizowane 300 godzin bezpłatnej terapii dla 15 dzieci.

   

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE