Reklama

Reklama

Grupa Go Green w Kellogg’s świętuje Tydzień Ziemi

Opublikowano: 23 kwietnia 2021 07:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Na zakończenie tygodnia grupa Go Green działająca w kutnowskiej fabryce Kellogg’s zorganizowała happening finałowy z okazji Dnia Ziemi. Maraton Środowiskowy, w którym pracownicy firmy biorą udział w formie hybrydowej rozpoczął się w marcu i zakończył się dwudniowym finałem. Go Green to zespół ludzi, którzy aktywizują pracowników firmy Kellogg’s do wspólnej ochrony środowiska.

Reklama

Każdego roku organizowane są happeningi i zbiórki mające na celu uświadomienie, jak ważne jest wspólne zaangażowanie w ratowanie planety. W tym roku z uwagi na stan epidemiologiczny w kraju, część aktywności przeniesiono do online, tworząc wielki Maraton Środowiskowy.

- Tegoroczna zbiórka elektroodpadów i coroczny konkurs godzina dla ziemi zostały zorganizowane
w sposób hybrydowy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników, dlatego aktywności, które nie wymagają ich fizycznej obecności – przenieśliśmy do internetu. Dało nam to również możliwość zaproponowania większej ilości konkursów dla naszych pracowników, które odbywały się cyklicznie, aż do dzisiejszego happeningu finałowego . Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy wzięli udział w naszych konkursach – jak zawsze możemy liczyć na Waszą aktywność
– komentuje Dorota Augustynowicz, lider do spraw ochrony środowiska w Kellogg’s Kutno i przewodnicząca grupy Go Green.

Go Green to ogólnoświatowy koncept na grupy środowiskowe działające przy fabrykach Kellogg’s. Kutnowska grupa charakteryzuje się dużym zaangażowaniem w akcje środowiskowe i charytatywne w regionie, tworząc wspaniałą wizytówkę kutnowskiej fabryce chipsów Pringles. Go Green do swoich celów wpisuje nie tylko działania na rzecz przyrody, ale również wsparcie fabryki w organizowanych aktywnościach CSR.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE